8 פירות שטובים לכלב שלי

זה ידוע, לאכילת פירות יש השפעות מועילות על הבריאות: זה תקף גם לכלב שלך! עם זאת, אתה לא יכול לתת לו סתם. 8 הפירות שתמצאו למטה מובטחים טובים לכלב. שימו לב, עם זאת, אלו הם רק תוספי מזון לתזונה שלו, ולכן אסור לו לצרוך אותם בצורה מוגזמת.

1. תפוחים

האם תחליף את ה-fפינוקים מדי פעם על ידי חתיכות תפוחים ? זה יהיה רעיון מצוין! תפוחים הם מקור מצוין ויטמין סי, סיבים et סִידָן. עם זאת, אסור לשכוח להסיר את התקלות: הם מכילים ציאניד, חומר רַעִיל עלול להרעיל את הגוף.

פירות תפוחים טובים לכלב
קרדיטים: Kotagauni Srinivas / iStock

2. בננות

מעולה לעיכול, בננות גם עשירים ב ויטמינים B6. זֶה מחזק את מערכת החיסון et מקדם את זרימת הדם ! למרות שיש להם סגולות רבות, גם בננות יש עשיר בסוכר. צריכתם על ידי הכלב לכן חייב להיות חריג.

3. אוכמניות

הם חלק מהפירות הטובים לכלב, כי יש להם תכונות נוגדות חמצון שאין להשוות, האטת הזדקנות התאים. ה אוכמניות חייבים את צבעם לפיטוכימיקלים שלו, שיש להם גם השפעות בריאותיות חיוביות.

פירות אוכמניות טובים לכלב
קרדיטים: אליונה גומניוק / Unsplash

4. מלון

העושר שלו ב ויטמין B3 מבטיחה תפקוד תקין של מערכת העצבים. ה סיבים וה כמות גדולה של מים הכלול מלון גם לקדם את אִכּוּלמאפשר ל להילחם נגד עצירות. עם זאת, פרי זה חייב להיאכל במתינות על ידי הכלב ו בלי התקלות.

5. אבטיח

תמיד מסיר את התקלותה אבטיח הוא מזון מועיל מאוד עבור הכלב שלך. פרוסה מביאה רק 50 קלוריותבזמן שהוא מכיל 92% מים ! ה ויטמינים הוא מכיל הופך אותו למזון שלם מאוד: B6, ג et א יש השפעות חיוביות על חילוף חומרים.

פרי אבטיח טוב לכלב
קרדיטים: שלום אני Nik/Unsplash

6. תפוזים

פירות החורף האלה מושלמים עבור לחזק את ההגנה החיסונית של הכלבלב שלך בזמנים של קור קיצוני, הודות לכמות של ויטמין סי שהם מכילים. קטע אחד או שניים מדי פעם זה די והותר! תמיד לעשות היזהרו מתקלותאשר צפויים להיתקע במעיים של הכלב שלך.

7. אפרסק ונקטרינה

מקורות של סיבים ושל ויטמין Aשני הפירות האלה עם קליפה חלקה טובים לכלב, בכמויות קטנות. עם זאת, הליבה של כל אחד מכילה אשלגן ציאניד, בדיוק כמו זרעי תפוח. לכן יש צורך להקפיד לחתוך את החלק הקטן של הפרי שהיה במגע עם האבן. אחרת, שניהם מצוינים עבור להילחם בזיהומים!

פירות נקטרינת אפרסק טובים לכלב
קרדיטים: אורלובה מריה / Unsplash

8. קיווי

זהו פרי עם רכיבים טבעיים נגד סרטן. גם עשיר ב ויטמיניםהשפעותיו נוגדי חמצון מאפשר ל לנקות את הגוף ולקדם תפקוד תקין של מערכת העצבים.

לבסוף, עליכם להיות ערניים במעקב שהכלב שלכם תומך בבליעת פירות, במיוחד אם הוא לא התרגל עד עכשיו. אם פירות מסוימים גורמים לו לשלשול, הפסיקו לתת לו אותם. בנוסף, פירות אינם חיוניים לתזונה של הכלבים, אך הם מהווים אלטרנטיבה טובה מאוד לתגמולים מייצור תעשייתי.

מָקוֹר

אתה תאהב גם:

הכלב שלי כבר לא אוכל: הטיפים שלנו להחזרת התיאבון!

5 מזונות לטיפול במעיל של הכלב שלך

10 המזונות האסורים לכלב שלך!

אנשים מציעים לטפל בכלבים של מטפלים

8 חדשות טובות לכלבים שיעודדו אותך קצת בימים מעוננים אלה