8 סרטים עם כלבים לראות (או לצפות מחדש) במהלך חופשת חג המולד

בין אם מדובר בסרטים בהשראת סיפור אמיתי או פרי דמיונו הטהור של הבמאי, הקולנוע מלא בכלבי גיבורי על. ואיזה זמן טוב יותר מחגיגות סוף השנה לטבול את עצמך בקלאסיקות הנצחיות האלה? סרטי משפחה פר אקסלנס, סיפוריהם של חברינו הארבע רגליים מחזירים אותנו לילדות: צוחקים, בוכים, צועקים… אז הכינו את השמיכות ואת מנת השוקו החם, בואו נלך על הבחירה שלנו!

1- בטהובן

הקלאסיקה הנצחית הזו מתוארכת לשנת 1992. היא מספרת על הרפתקאותיו של סן ברנרד גדול שמוצא את עצמו במקרה במשפחת ניוטון לאחר שנמלט מפושעים שזה עתה שדדו את חנות החיות שבה היה.

2- הגברת והנווד

סרט מפורסם מאולפן וולט דיסני המפורסם לא פחות, Lady and the Tramp מספר את סיפורם של שני כלבים מרקעים שונים מאוד. לאחר שנמלט מביתה, הקוקר ספנייל היפהפייה בשם ליידי תפגוש את קלוצ'רד, כלב משוטט שמציל את חייה. וכאן מתחילה ההרפתקה שלהם.

3- Marley & Moi

זה עתה התחתנו, ג'ון וג'ני גרוגן, בגילומם של אוון ווילסון וג'ניפר אניסטון, עוזבים את הקור של מישיגן כדי להתיישב בפלורידה שטופת השמש. זה היה אז שהם קיבלו את ההחלטה לאמץ לברדור קטן, מארלי. אבל, האחרון לא רוצה לציית לאף אחד ויהרוס את כל מה שנקרה בדרכו.

4- ריימונד

הסיפור מתחיל במעבדה חשאית שמתעללת בבעלי חיים. דייב דאגלס, עורך דין, חוקר את המקום הזה והולך להינשך על ידי כלב מהונדס גנטית. למחרת, הוא מתעורר בגופו של כלב. בצורה זו, הוא מבין שלמשפחתו נמאס ממנו ולכן יעשה הכל כדי להפוך לאבא הכי טוב שאפשר.

5- לאסי

בשל העוני, משפחה נאלצת להיפרד מכלבה האהובה, לאסי, שהיא קולי נשגבת. לאחר מכן היא נלקחה לסקוטלנד הרחוקה על ידי בעליה החדש. עם זאת, לא ייתכן שהכלבה הצעירה תביא את עצמה לחיות רחוק מאלה שהיא אוהבת ולכן היא תתחיל במסע מדהים ומסוכן לנסות למצוא אותם.

6- מרמדוק

סרט מטורף לגמרי, Marmaduke הוא שמו של כלב דני ענק השוקל 80 ק"ג. בעליו וכל המשפחה עזבו את קנזס כדי להתיישב בקליפורניה. במקום, מרמדוק יזדהה עם כמה כלבים מיוחדים למדי שאיתם הוא יעשה את ארבע מאות המכות.

7- 101 הדלמטים

ביום בהיר אחד, שני דלמטים נשגבים, פונגו ופרדיטה, מביאים לעולם גורים קטנים רבים. בעליהם, רוג'ר ואניטה, מרוצים. לרוע המזל, קרואלה, חברה ותיקה לכיתה של אניטה, משתוקקת לגורים הצעירים למעיל פרווה ומצליחה לחטוף אותם. פונגו ופרדיטה יעשו אז הכל כדי לנסות להציל אותם.

8- סוס

אז שם, אנחנו מעדיפים להזהיר אתכם מיד, אי אפשר לעצור את הדמעות מול הסיפור המדהים של האצ'י. הסרט הזה שואב השראה מהסיפור האמיתי של אקיטה אינו זה שנמצא משוטט על ידי פרופסור פרקר על רציף התחנה בזמן שחזר מהעבודה. כשהתבגרה, האצ'י מלווה את האדון שלה כל בוקר לתחנה ומחכה לו כל ערב בשעה 17:00 באותו מקום. האהבה והנאמנות הבלתי נכזבת של הכלב הזה כלפי האדם שלו עשויות לרגש אותך מאוד…

בסרט הזה מסתיימת בחירת חג המולד שלנו. אנו מאחלים לכם צפייה טובה וחג שמח!

האם אורז טוב או רע לכלב שלך?

איך לזהות את האותות של כלב שמרגיש מאוים?