8 ירקות שטובים לכלבים

הכלב הוא חיה טורפת בעיקרה. יחד עם זאת, אתה יכול להכין לו ארוחות בעצמך ולהוסיף ירקות מדי פעם במנה היומית שלו. עם זאת, לא כל הצמחים יכולים להיאכל על ידי חברינו הנאמנים! רשימה זו של 8 ירקות טובים לכלב תעזור לכם לראות בצורה ברורה יותר.

1. סלט ירוק

כן, סלט ירוק הוא אחד הירקות שטובים לבריאות הכלב שלכם. הוא מכיל של חומצה פולית, לשפוך נוח להילחם במחסור בברזל. יתר על כן, ה ויטמינים שהוא מעניק לכלב בזמן בליעתו מצוינים עבורו לחזק את ההגנה החיסונית שלך ! אלו הם ה ויטמינים K, A ו-E. גם לסלט הירוק יש את ההשפעה להפחית קשקשים אם לכלב שלך יש כזה.

ירקות סלט ירוק טובים לכלב
קרדיטים: ביילי הדיק / Unsplash

2. גזר

דל בקלוריות ומתכלה גם גולמי וגם מבושל גזר הוא ירק מצוין באופן כללי. המעלות שלו נוגדי חמצוןמוענק על ידי ה ויטמינים A ו-E, לחזק את שיער הכלב שלך. כמו כן, גזר נא גורם לעיסה לעבוד של הכלב שלך, מנקה את שיניו !

3. שעועית ירוקה

הכלב שלך יכול לאכול כל סוגי השעועית הירוקה ללא דאגות! מוּטָב מְבוּשָׁל מאודים וחתוכים לחתיכות קטנות, הם יספקו השלמה פנימה סיבים ובתוך מינרלים בקערה של כלבלב רעב. עשיר ב אומגה 3 ובתוך ויטמיניםשעועית ירוקה לקדם את תחושת השובע : לכן אין צורך לתת יותר מדי ממנו לחברך. שעועית ירוקה משומרת למרבה הצער גבוה מדי במלח עבור האוכל של הכלב שלך, הימנע מלתת לו.

ירקות שעועית ירוקה טובים לכלב
קרדיטים: נהא דשמוך/Unsplash

4. קישואים

Eau, אשלגן וויטמין C הם המרכיבים העיקריים של קישוא. היתרונות העיקריים שלו הם דל קלוריות וקל לעיכול. לכן הכלב שלך יכול לאכול אותו בכל הארוחות בכמויות סבירות. קישואים הם השלמה מצוינת לשים במנה היומית של א כלב חמדן!

5. אפונה

הכדורים הירוקים הקטנים האלה מלאים בסגולות טובות לבריאות הכלב שלך. הם מורכבים מ ויטמינים, מינרלים, חֶלְבּוֹן et סיבים : עושה את זה אוכל שלם מאוד! שֶׁלָהֶם נוגדי חמצון מוצרים טבעיים מבטיחים את חיוניות העור והלב. עם זאת, הימנעו ממתן אפונה מְשׁוּמָר לכלב שלך. ואכן, בדיוק כמו שעועית ירוקה, ההרכב שלה טוב גבוה מדי בנתרן. היזהרו גם מאפונה אם לכלב שלכם יש בעיות מפרקים. הפורינים שהם מכילים מייצרים חומצת שתן שעלול להזיק להם בגלל שבריריותם.

ירקות אפונה טובים לכלב
קרדיטים: Mikołaj Idziak / Unsplash

6. כרוב ניצנים

הם לא הירקות הראשונים שהייתם חושבים עליהם, אבל הם למעשה מלאים בחומרים מזינים טובים. ה ויטמין Kלמשל, הם לחזק את הלב, העצמות ומחזור הדם. עם זאת, אתה מודע לכך שיותר מדי נבטי בריסל צפויים לעשות זאת לגרום לגזים ו בעיות עיכול… לצרוך במתינות!

7. סלרי

זה מקור מצוין ל סיביםממש כמו ויטמינים A,C et ק. אלה דואגים ללב! הרכב של גבעול סלרי יהיה גם סגולות נגד סרטן. לבסוף, זה מקדם עיכול טוב של הכלבלב שלך ושלו מרענן את הנשימה.

ירקות גבעול סלרי טובים לכלב
קרדיטים: Buntysmum/Pixabay

8. מלפפון

היתרון הראשון של המלפפון נשאר שלו עושר גדול של מים, שהם 96%. מושלם בשביל לְרַעֲנֵן הכלב שלך בימי הקיץ החמים! אבל זה לא הכל, כי הוא גם מכיל אֶשׁלָגָן ואת מגנזיוםמינרלים חשובים לאורגניזם שלהם.

רשימה זו של ירקות טובים לכלב אמורה לתת רק מזון טהור לאחרון, כלומר ללא תוספות. כמו כן, לתת יותר מדי יכול להיות מסוכן. ירקות הם מעל הכל תוספי מזון או חלופות יעילות לכלבלבים עם עודף משקל.

מָקוֹר

אתה תאהב גם:

10 המזונות האסורים לכלב שלך!

5 מזונות לטיפול במעיל של הכלב שלך

להאכיל את הכלב שלך: קרוקטים או מחית, איך לבחור?

תכירו את אוגי, הגולדן רטריבר העתיק ביותר אי פעם

הנשכח הגדול של הכליאה