7 מזונות בריאים לכלב שלך

הרבה פעמים אומרים לך שאסור לתת שוקולד לכלב שלך, לא לתת לו מאכלים מלוחים מדי או מתוקים מדי וכו'. אתה יודע מה לא לתת לו, אבל אומרים לך מה לתת לו? לפניכם רשימה של 7 מזונות שטובים לכלב שלכם ולבריאותו!

1. בשר

אז תיזהר! בשר נא רע מאוד עבור הכלב שלך. מצד שני, אתה יכול לתת לו בשר מבושל. זכור שהכלב שלך הוא א טורףאז זה צריך א עשיר בחלבון מן החי.

אם הכלב שלך מאוד לא פעיל, אז לקדם בשר רזה מה שיביא לו הרבה חלבון מול מעט שומן. אם הכלב שלך לאכול ביסאז אל תאכיל אותו בבשר רק לפעמים. אחרת, תן לו. בכל ארוחה.

עוף אפוי אוכל טוב לכלבים
קרדיטים: Wow_Pho / Pixabay

2. דגים

זה גם מזון לא מאמינים לבן לוויה הקטן שלך. מצד שני, חתיכות דג מבושלות הן חלק מהאוכל הטוב לכלב. תן לו יותר דג שמנוני (סלמון, סרדינים, הרינג וכו').

אם דג טוב לכלב זה בגלל שכמו בשר הוא כן עשיר בחלבון. מלבד חלבון, גם דגים יהיו צריכת אומגה 3 עם שרשראות ארוכות, הפועלות על העור; חומרים מזינים אלה הם נוגדי דלקתגופן מעיל ברק ולעשות לעבוד על המוח !

הקפד לתת לו בלבדפעם בשבוע, כי אחרת זה יכול לגדול במהירות. אם הוא אוכל ביס, אתה עדיין יכול לתת לו קפסולת שמן דגיםתוסף מזון טוב מאוד לחבר הכלב שלך.

דגים אוכל טוב לכלבים
קרדיטים: Engin_Akyurt / Pixabay

3. הביצה

שוב, הביצה תאפשר לכלב שלך לתדלק שֶׁל חלבונים, ויטמינים (A, D, B2, B5, B8, B9 ו-B12) ו מינרלים (ברזל וזרחן). בנוסף לכך, ביצים מכילות קרוטנואידים שיש להם ערכים נוגדי חמצון.

לה jaune ניתן לתת cruאבל תוודא את זה הלבן מבושל.

ביצים
קרדיטים: צבע / Pixabay

4. קישואים

חלבון הוא לא התרומה היחידה שהכלב שלך צריך. הוא גם צריך סִיב שמאפשרים לויש יציאות טובה. קישוא מְבוּשָׁל יכול לתת לו בשפע את התרומה הזו.

זה ירק עשיר במים et דל קלוריות שאתה יכול לשים בקערה שלו כל יום.

דשא קישואים
קרדיטים: congerdesign / Pixabay

5. יוגורט

הכלב מעכל רע מוצרי חלב חוץ מ… יוגורט! זו הסיבה שהאוכל הזה מלא פרוביוטיקה et חֶלְבּוֹן טוב לכלב שלך.

בחר יוגורט חלב רזה למחצה או 0% חלב כדי שלא יבלע יותר מדי שומן.

6. שמן לפתית

לשמן לפתית יש תכולה גבוהה של חומצה לינולאיתאומגה 3 זה מווסת תגובות דלקתיות בגוף, מסדיר קרישת הדם ותחזוקה שיער ועור בריאים. אם אתם מבשלים את הכלב בבית, אל תהססו להוסיף שמן לפתית. מצד שני, אם הוא יאכל רק קיבול אז זה לא יועיל.

שמן קנולה אוכל טוב לכלבים
קרדיטים: Mylene2401 / Pixabay

7. שמרי בירה

זהו תוסף מזון טבעי שכל הכלבים יכולים לקחת. תוספת זו היא עשיר בויטמיני B, טוב לעור ולפרווה ! אחד המאכלים הטובים מאוד עבור הכלב שלך.

מָקוֹר

אתה תאהב גם:

לתת שוקולד לכלב שלך: האם זה מסוכן?

להאכיל את הכלב שלך: קרוקטים או מחית, איך לבחור?

בישול לכלב שלך: 3 דברים שכדאי לדעת לפני שמתחילים

עיר סינית שנייה אוסרת על צריכת בשר כלבים וחתולים

אנשים מציעים לטפל בכלבים של מטפלים