7 הכלבים המובילים התחפשו לחג המולד

רק עוד כמה ימים עד חג המולד! בואו נצלול לאווירה הקסומה והטובה שלו עם מבחר הכלבים המחופשים לסנטה קלאוס, שדון או אפילו אייל של סנטה! כולם חמודים זה לזה, הכלבלבים הקטנים האלה יגרמו לכם להתאהב.

1- כלב סנטה קלאוס

קלאסיקה נהדרת של תחפושות לכלבים וגם לבני אדם, סנטה קלאוס יהיה להיט בכל פעם! מעט מעיל אדום וכובע קטן יעשו בסדר גמור.

2- כלב האיילים של סנטה

הכלב הזה מקסים לחלוטין. עם שמלת השוקולד שלה, זה נראה כמו אייל סנטה קלאוס אמיתי! התחפושת הזו מבוססת בעצם על יצירת סרט ראש פשוט מאוד ליישום אם אתה רוצה להתחיל פעילות עשה זאת בעצמך.

3- כלב השדון, העובד של סנטה

איך להתנגד מול הספל של הקורגי הזה? נראה שהתפקיד של השדון הקטן נוצר רק בשבילו! עם זאת, יש להימנע מהסוג הזה של תחפושת, כי זה לא מאוד נעים לחיה שלך ללבוש. הזמינו אותו לסשן צילום מזכרות קטן של כעשר דקות מקסימום.

4- כלב הודו של חג המולד

מקורי בלשון המעטה, גם התחפושת הזו מאוד מצחיקה! נראה שלכלב הקטן הזה שהפך להודו של חג המולד אין חשש שיאכלו אותו בזמן הארוחה. סוג זה של תחפושת, למרות שמאוד כיף לראות, מעמיד את הכלב שלך במצב מצחיק, אז הימנע מלשחזר אותו בבית. עם זאת, אם אינך יכול להתנגד לרעיון, וודא שהוא יחזיק רק לתמונה אחת, כל עוד לא אכפת לכלב שלך שישימו אותו על הגב.

5- כלב עץ חג המולד

עם כובע העץ הקטן שלו, הפאג הזה חמוד מדי! אנחנו אוהבים במיוחד את הצד הבציר והביתי של מרקם הפליסה הרך מאוד. עם הכוכב שלו, כובע עץ חג המולד הזה מוכן לחגיגות סוף השנה.

6- כלב זר חג המולד

ברור, איננו צריכים להזכיר לכם שאתם חייבים בכל מחיר להימנע מלאפשר לכלב שלכם להסתובב עם כתר מסוג זה על צווארו. למרות הכל, אנחנו חייבים להודות שלצילום מהיר, זה בהחלט במצב רוח של חג המולד!

7- גורים קטנים בזר גרביים

אנחנו מסיימים עם מחרוזת מקסימה זו של גורים קטנים בגרבי חג המולד שלהם. לא תזדקק להרבה חומרים או תקציב כדי ליצור את התחפושת הזו. כל מה שאתה צריך זה גרב ו… הגור הקטן שלך!

זה מסיים את מבחר התחפושות שלנו לכלב שלך לחג המולד. אנו מקווים שיכניסו אותך לאווירה! ואם אתה רוצה להסוות את הכלב שלך, זכור לעולם לא להכריח אותו. אם הוא מקבל תחפושות בלי שום בעיה, עדיף, אבל עדיין הימנעו מלהשאיר אותו יותר מדי זמן.

האם ניתן לתת ירקות לכלב שלי ואם כן, אילו?

שימוש בהומאופתיה לטיפול בכלב שלך