5 סיבות טובות לבלות את יום האהבה עם הכלב שלך

מדי שנה, חודש פברואר מוצב בסימן האהבה. הסביבה שלכם אז בהחלט מעוטרת בלבבות קטנים, פרחים ותתקלו במבצעים ליום האהבה בכל פינת רחוב. עם זאת, אהבה היא לא תמיד ורודה… מלבד עם הכלב שלך! ואכן, הכנסת כלב לחיי היומיום שלך היא ההבטחה לאהבה ללא תנאי ובלתי ניתנת להשוואה בכל יום בחייך. הנה 5 הסיבות הטובות שלנו לחגוג את יום האהבה עם הכלבלב שלך.

1- לא אכפת לו לקבל מתנה

כלב קטן שוכב על רגליו של אדונו
קרדיטים: Fly_dragonfly / iStock

עבור הכלב שלך, עצם הנוכחות שלך היא מתנה מתמדת. החזון הפשוט של רמת האושר שלו כשאתה יוצא מהבית אחרי יום עבודה מספיק כדי להבין כמה אתה חשוב לו. לכן, אם תלך הביתה בלי לחשוב על להביא לו מתנה קטנה, לא יפריע לו. פינוק, ליטוף או אפילו הליכה לצידך יספיקו כדי לגרום לו לשמוח!

2- הוא לא מצפה לארוחה במסעדה

כלב אוכל פינוק שנתנה המאהבת שלו
קרדיטים: smiguli / iStock

שקית פשוטה של ​​פאטה, פינוק או חתיכת עוף קטנה יספיקו כדי למלא את הכלב שלכם באושר. ואכן, לכלב שלכם לא אכפת לדעת שביליתם שעות במטבח, אז למה לטרוח? מגש קטן לארוחה וכמה פירורים שנופלים מדי פעם בוודאי ישמחו אותו!

3- אין צורך להתחפש, הוא אוהב אותך כמו שאתה

כלב עם 4 כפות באוויר מדגדג
קרדיטים: Solovyova / iStock

האם יש לך הרגל לחשוב שעות ארוכות על התלבושת שאתה הולך ללבוש ל-D-Day? ובכן, דע שעבור הכלב שלך, זה שווה לו לחלוטין. בין אם את בחליפה, שמלת ערב או פיג'מה, כל עוד את שם כדי לבלות איתו, הכל יתאים לו!

4- הוא לעולם לא יעניש אותך

כלב יושב על גבירתו שוכב על הספה
קרדיטים: אווה בלנקו / iStock

כפי שנאמר קודם, הכלב שלך אוהב אותך כמו שאתה ולעולם לא יחשוב עליך. אם תחזרי הביתה קצת מאוחר בערב, הוא לא יחזיק את זה נגדך וישמח לראות אותך. אם אתה מדגדג לו את הבטן ואומר: "תגיד, לא עלית קצת במשקל בעצמך?" הוא לא יעשה לך כאב ראש במשך שלושה ימים ויבקש שריטות נוספות. אם לא התחפשת ליום האהבה הזה, הוא לא יאשים אותך שלא התאמצת בשבילו. בקיצור, עם כלב בלי ויכוחים, רק אהבה!

5- הוא יישאר נאמן לך כל חייו

כלב יושב עם אדונו בשקיעה
קרדיטים: Chalabala / iStock

בניגוד לחלק גדול מהמין האנושי, הכלב שלך יישאר נאמן לך עד נשימתו האחרונה. שמעתם פעם את הסיפור של כלב שהלך לראות אם הדשא ירוק יותר אצל השכן? לא ? ובכן, זה נורמלי מכיוון שהוא לא קיים! הכלב שלך אוהב אותך ויאהב אותך כל חייו. אהבתו של כלב היא אינסופית וזה לא יהיה יום האהבה האחרון שאתם חוגגים ביחד!

ברור שהמאמר הזה הוא הומוריסטי ויום האהבה הוא רגע יפה מאוד לחגוג עם החצי השני שלך. עם זאת, אם אתה רווק ויש לך כלב, רצינו להראות לך שחג האהבה יכול להיות יפה לא פחות איתו! הכלב שלך מציע לך אהבה ללא תחרות ללא תנאים, אז זו ההזדמנות שלך להשיב.

משחקי מים להנאה תוך התקררות עם הכלב שלך

סיפורה המרגש של כלבה שמחפשת נואשות את הגורים שלה בהרי ההימלאיה