5 טיפים שיגרמו לו לרצות לאכול את הקרוקטים שלו

למזון כלבים יתרונות רבים: הם נשמרים לאורך זמן, הם מכילים את כל אבות המזון הדרושים, הם קלים להובלה, הם חסכוניים… הבעיה היחידה היא שלא תמיד הם טעימים. או, לכל הפחות, הם פחות טעימים ממחית. ואם יש לך אכלן בררן, הוא עלול להסס לאכול את הקערה שלו. למרבה המזל, ישנם מספר טיפים שיעזרו!

טוב לדעת : אין להקל ראש באיבוד תיאבון אצל כלבים. לכן, אם הכלב שלך מפסיק לאכול בן לילה, כדאי להגיע לווטרינר.

1. החלף את המאכל שלך

אם הכלב שלך לא חולה ומתקשה לסיים את קערת המאכלים שלו, יכול להיות שזה פשוט בגלל שהוא לא אוהב את זה. כן, גם אם הם פחות קשים מחתולים, לכלבים יש גם טעם מזון משלהם ! תאר לעצמך שאתה נאלץ לאכול מנה שאתה שונא כל יום…

כדי לוודא שהבעיה היא באוכל, ולא בכלב שלך, קנה מאכל אחר לגמרי, כלומר. עוד מותג, עוד מידה ועוד טעם. מבחר רחב של מזון לכלבים ניתן למצוא ממש כאן. אם הכלב שלך אוכל אותם בשמחה, אתה יודע מה לעשות!

תשומת הלב, המעבר בין שני סוגי קרוקט חייב להיעשות בהדרגה, במשך עשרה ימים לפחות. לשם כך, שלבו בהדרגה את הקרוקטים החדשים בישנים עד שיחליפו אותם לחלוטין.

2. מוסיפים מרכיב שהוא אוהב

כדי להחזיר את התיאבון של הכלב שלך, אין דבר טוב יותר מאשר לערבב מרכיב שהוא אוהב במיוחד לתוך המאכל שלו. זה יכול להיותכף יוגורט רגילד'טפטוף שמן זית או שמן דגיםד'קצת אוכל לכלביםד'מעט ציר ירקות או בשר או אפילומנת גזר מאודה או קישואים.

עם זאת, היזהר, לא כל המאכלים טובים לצריכה. חלקם מסוכנים עבור החברים הכלבים שלנו. זה במיוחד המקרה עם ממתקים, שום ובצל, אבוקדו, בשר נא או אפילו ענבים.

3. הרטיבו את הקרוקטים שלכם

כדי לשחרר את הניחוחות הריחניים של אכילת הכלב שלך ו להגביר את התיאבון שלהם, אתה יכול לנסות להרטיב אותם. בנוסף, אם הכלב שלך מתקשה ללעוס את המאכל שלו, זה גם ירכך אותם.

קערת אוכל לכלב יאממ
קרדיטים: damedeeso/iStock

כדי לעשות זאת, לחמם קצת מים (שימו לב לא להרתיח אותו!) ושופכים אותו לקערה המלאה בקרוקטים. המתן מספר דקות עד שהאוכל יספוג את המים, ואז הגיש אותו לכלב שלך.

אם הכלב שלך משאיר כמה כוסות בקערה שלו, זרוק אותם לאחר שעה. ואכן, לחות נוטה להעדיף התפתחות של חיידקים…

4. הפכו את זמן הארוחה למשחק

הכלב הוא מעל הכל טורף. לכן, הוא צריך לקבל גירוי פיזי כל יום אבל גם להפעיל את דעתו. לכן, כדי למנוע מהארוחה של הכלב שלך להיות משעממת מדי וכדי לגרום לו לרצות לאכול שוב, אתה יכול לשחק על אינסטינקט הציד שלו.

קנה (או עשה) א צעצוע אינטראקטיבי, כגון פיפולינו, והכנס פנימה את המאכל של הכלב שלך. כדי לאכול אותם, כדור הפרווה שלך יצטרך להשתמש בכל האינטליגנציה שלו. וככל שהוא יתחדד יותר כדי לפתור את החידה, כך הוא יהיה מתוסכל יותר מכך שלא יוכל לגשת לאוכל שלו ויהיה מאושר יותר כשיעשה זאת!

5. הפסיקו את הפינוקים

אם אתה נוהג לתת לכלב שלך פינוקים טעימים כל יום, אפילו שאריות שולחן, זה הגיוני שהוא מאבד עניין בקרוקטים שלו. ומסיבה טובה, הפינוקים שהוא נהנה ממנו ביומיום הם הרבה יותר טעימים!

כדי למנוע מהכלב שלך להיות אובססיבי לפינוקים שלו, אבל גם כדי לגרום לו שוב להיות רעב, תפסיק לפנק אותו לכמה ימים. התוצאה לא אמורה לאאחר לבוא…

מָקוֹר

אתה תאהב גם:

10 המזונות האסורים לכלב שלך!

להאכיל את הכלב שלך: קרוקטים או מחית, איך לבחור?

מזון לכלבים: 7 מזונות טובים לבריאותו!

Le Waf: "בית קפה-מקלט" בו ניתן לשתות ולאמץ כלב

כלב טיפולי מקל על מטפלים