3 סיבות טובות להתקין מצלמה לכלב שלך

לשים מצלמה בסלון? אפשר לומר שזה רעיון מאוד מצחיק! ובכן, לא כל כך, כי זה יכול להועיל מאוד. ואכן, למרות שזה אולי נראה קצת גימיקי, יש לזה יתרונות לבעלים של כלבים שנלחצים או שנוטים להסתבך. היום, אנו נותנים לך 3 סיבות טובות להתקין אחת עבור הכלבלב שלך.

הבן את הכלב שלך טוב יותר

כלב שהרס כריות בבית
קרדיטים: MichalRenee / iStock

קשה לדמיין את ההתנהגות של הכלב שלך כשאתה לא בסביבה… האם הוא נרדם מהר? האם הוא בוכה או מתחיל לנבוח? כדי לענות על שאלות אלו, מצלמה יכולה להיות שימושית, נבמיוחד אם אתה שם לב שהכלב שלך חרד או מפתח בעיות התנהגות כמו זו של הכלב ההרסני. על ידי התבוננות בכלב שלך באמצעות מצלמה זו, תוכל לראות מתי הכלב שלך מתחיל לתקוף חפצים בבית שלך, למשל. ואכן, לראות חי את ההרס של הכלבלב שלך נותן לך מידע חשוב. אם הוא פועל ברגע שאתה עוזב, ללא ספק היעדרותך היא זו שגורמת ללחץ שלו, מה שנקרא בדרך כלל חרדת פרידה. להיפך, אם הכלב שלך מתחיל לפעול מספר דקות לאחר שעזבת, זו פשוט דרך שהוא מצא להעסיק את עצמו…

בנוסף, ייתכן שתוכל לספק את הסרטונים האלה למומחה התנהגות או מאלף כלבים. האחרון יוכל לנתח את התנהגות הכלב שלכם ובמידת הצורך לעזור לו.

שמירה על קשר עם הכלב שלך

כלב מביט מהחלון
קרדיטים: ריאן הול / iStock

הכלב שלך מתגעגע אליך? שים לב שמצלמות מסוימות נותנות לך את ההזדמנות לתקשר עם חיית המחמד שלך באמצעות מערכת רמקולים. כשאתה רוצה לדבר איתו, המצלמה מתמללת את הקול שלך בשידור חי, קצת כמו ביצוע שיחת טלפון לכלב שלך! זה יכול להיות מועיל אם חיית המחמד שלך נראית חסרת מנוחה או לחוצה. על ידי שיחה איתו, אתה יכול לנסות להסיח את דעתו כדי לפייס אותו. כמובן, רוב הסיכויים שהכלב שלך לא ממש יבין מה קורה בפעם הראשונה. הוא בהחלט יתחיל לחפש אותך בכל הבית. זו הסיבה שעדיף להתחיל בלהרגיל בעדינות את הכלב למצלמה בכך שלא תשאיר אותו לבד יותר מדי בפעמים הראשונות.

דעו שיש אפילו מצלמה שמחלקת פינוקים לחברתכם הקטנה! לאחר מכן תוכל להסיח את דעתו כאשר אתה מרגיש טיפשות מגיעה או לתגמל אותו על התנהגותו הטובה.

לחלוק זמנים טובים אפילו הרחק מהכלב שלך

כלב מחכה לאדונו מול החלון עם הלשון שלו תלויה החוצה
קרדיטים: fongleon356 / iStock

המצלמה מעניינת מאוד בזכות השימושיות החינוכית שלה, אבל לא רק. הכלב שלך מתנהג אחרת בנוכחותך מאשר כשהוא לבד. על ידי צפייה קבועה בו במצלמה, אתה עשוי לקבל רק כמה צחקוקים! ואכן, סרטונים שמראים כלבים או חתולים שנלכדו במעשה טיפשות פורחים באינטרנט ורבים מהם נוצרים בהיעדר הבעלים: "כשהחתול ייעלם העכברים ישחקו"! מצלמה היא הביטחון לראות את הכלב שלך מתנהג כמו שמעולם לא ראית אותו לפני כן. חלק מהמצלמות מאפשרות גם לצלם תמונות כדי לשמור על זיכרון של רגע טוב או מצב מצחיק עם הכלב.

לסיכום, למרות שזה לא חיוני, למצלמה עדיין יש כמה יתרונות בעת השימוש בה. ואכן, אם בעל החיים שלך נוטה לעשות דברים מטופשים, תוכל לצפות בהתנהגותו. ולכלב לחוץ, שמיעת קולך מדי פעם במהלך היום יכולה להרגיע אותו.

5 רעיונות למתנות חג המולד לכלב שלך

למה הכלב שלך מפהק?