3 דברים שכדאי לדעת לפני שמתחילים

האם תרצו להכין ארוחות מאוזנות לכלב בעצמכם? זה אפשרי, אבל יש כמה דברים שאתה צריך לדעת לפני שמתחילים. אכן, אסור לכלב לאכול כמו בן אדם; התזונה שלו חייבת להיות מותאמת לצרכיו. הנה משהו שישמח את הגוף ואת בלוטות הטעם של הכלב שלך!

1. לא לאכול שומני מדי, מתוק מדי או מלוח מדי

לִספִירַת הַנוֹצרִים סִיסמָה פופולרי מאוד בפרסומות האוכל שלנו לא חל רק על בני אדם. הוא תָקֵף עבור כלבים גם! לְהִמָנַע אז תן את שלך שאריות של ארוחה למלווה שלך, שבוודאי יתאכזב, אבל של מי הבטן תודה לך.

לחברים שלנו על ארבע יש קיבה רגישהבמיוחד אם אנחנו מדברים על מירוצים כמו הבוקסר. היזהר לא להשתמש מזון שפג תוקפו על הכנת הארוחות שלהם. כמו כן, אין להשתמש ארוחות מוכנותאשר ממולאים תוספים ושל sel עבור הרוב.

אז אתה לא צריך לתת כל דבר לכלב שלך. חלק מהמאכלים שאנו אוכלים הם רעיל לו. לדוגמה שוקולד, שום, הבצלאו ה צימוק et אוֹתָם עורכי דין. הימנע גם מ לאט.

2. הקפדה על פרופורציות וכמויות לכבד

לכל כלב יש צרכים שונים. אם אתה נותן יותר מדי לאכול לחיה שלך, או לזה בטוח האוכל נוכח מדי במנה שלו, הוא ייטה להעלות במשקל. להיפך, אם לא תיתן לו לא מספיק לאכול או של חומרים מזינים שהוא צריך, הוא יהיה כפוף חסרים תזונתיים.

אתה יכול אז לחשב "מנת משק הבית" שמתאים לכלב שלך. עם זאת, זה תלוי ברבים גורמים מי שעושה את זה חישוב קשה : ה מִשׁקָל, גילה גזעה סְטֶרִילִיזַציָה, וכו. אתה יכול ליצור קשר עם שלך וֵטֵרִינָרִי כדי לעזור לך לפתור את החישוב הזה.

סוף כל סוף, חלקו את המנה היומית של הכלב למספר כמויות ביום (שניים זה אידיאלי). זה נועד לחסל את תחושת רעב זה נמשך רק עם כמות אחת ליום. בשביל ה ברוטו כלביםאפילו לחלק אותו ב שְׁלוֹשָׁה.

מטבח לכלבים
קרדיטים: iStock

3. אילו מזונות לבחור

היתרון לבשל עבור הכלב שלך בעצמך, זה שאתה יכול להעדיף את איכות מזונות נבחרים. כמו כן, אם חיית המחמד שלך צריכה א דיאטה מיוחדתזה אתה מי לִשְׁלוֹט הכל.

כל יוםהכלב צריך:

  • חלבוניםאשר נמצא ב בָּשָׂר (אל תאכיל עצמות דקות ושבירות לכלב שלך), ה רעל (ללא עצמות) או ביצים : לבשל אותם רצוי ב קִיטוֹרבלי להוסיף sel.
  • סיבים ושל ויטמינים אשר נמצאים ב ירקות : קישואים, שעועית ירוקה, גזר… מְבוּשָׁל ובלי להוסיף sel. אתה תיקח אותם רצוי עלויותאבל אתה יכול גם להשתמש בו ב לְשַׁמֵר אוֹ קָפוּא.
  • פחמימותממוקם ב עמילנים : אורז, פסטה, תפוחי אדמה מבושלים… תמיד כל הכבוד !
  • אומגה 3 נוכח ב שמן צמחי : לפתית, חמניות… אסור לחמם אותועל מנת לשמר את חומצות השומן שלו.

תמיד לתת לְצַנֵן האוכל של הכלב שלך לפני הגשתו.

התייעץ עם שלך וֵטֵרִינָרִי כדי לדעת איזה מאכלים להאכיל את הכלב שלך אם יש לו בעיות שֶׁל בְּרִיאוּת יחידים. בנוסף, ייתכן שהוא יצטרך תוספי מזון.

מָקוֹר

אתה תאהב גם:

למה הכלב שלי אוכל דשא? האם זה נורמלי?

טיפול בכלב שלך: 7 טיפים בסיסיים ליישום על בסיס יומי

הגנה על הכלב שלך מהחום: 5 טיפים שכדאי לדעת!

באיזה סוג מיטה הכלב שלכם צריך לישון?

תמונות מצחיקות של כלבים מהעבודה מרחוק הגיעו לרשת