10 רעיונות לתחפושת ליל כל הקדושים לכלב שלך

זהו, יום כל הקדושים מתקרב במהירות, וקדם לו בן דודו ליל כל הקדושים. אם אתם רוצים להסוות את חברכם בעל הארבע רגליים, אך עדיין לא מצאתם את מבוקשכם, הגעתם למקום הנכון. מצאנו בשבילך קצת השראה של הרגע האחרון!

1 – כלב השלד

אם אתה חושב שהכלב שלך לא יתמודד עם תחפושת, צבע אותו! המייקאפ הזה יהיה הרבה יותר פרקטי ויהיה לו השפעות נוספות על כלב מצופה כהה. הקפידו לבחור תמיד בצבע המתאים לעור הכלב שלכם.

2 – תחפושת הרפאים

מה יכול להיות יותר פשוט מליצור שלושה חורים בסדין לבן ישן? כל מה שאתה צריך לעשות זה לעשות שניים לעיניים ואחד ללוע! היזהרו, עם זאת, מסוג זה של תחפושת אשר נוטה להיגרר על הקרקע ו יכול להפחיד את הכלב שלך. העדיפו אותו לצילומי מזכרות קטן.

3 – תחפושת הארי דוגר

לִשְׁפּוֹך כל מעריצי הארי פוטר אל תזוז, מצאנו את תחפושת ליל כל הקדושים המושלמת לכלב שלך: צעיף קטן בצבע הבית שאתה רוצה וזוג משקפיים עם ברק. להשלמת המראה ניתן להוסיף גם מקל עץ קטן כצ'ופסטוק והוולה (ללא משחק מילים)!

4 – כלב הדלעת

התחפושת הדלעת היא כנראה הכי חמוד מכל המבחר הזה. למרבה הצער, זה בהחלט לא הכי נוח. לכן זה יתאים לפרק זמן קצר למדי על מנת לצלם כמה תמונות למזכרת.

5 – תחפושת הקוסם

כובע קוסמים, שכמייה קטנה והכלב שלך מוכן לחגוג את ליל כל הקדושים לצידך. תחפושת ליל כל הקדושים הזו היא חוסך מקום וניתן לנשיאה בקלות על ידי בן לוויה הקטן שלך מבלי להפריע לו. פשוט ויעיל!

6 – הכלב בעל 3 הראשים

אם אנחנו חייבים להודות שהרעיון של תחפושת הכלב בעל 3 הראשים הוא הרבה יותר חמוד מאשר מפחיד בתמונה הזו, הוא עדיין מבטיח לגרום לסנסציה ברחובות בליל ליל כל הקדושים. כדי להביא צד מפחיד יותר לראשי הכלב שלך, אתה יכול להוסיף דם מזויף או קורי עכביש.

7 – כלב העכביש

חמוש בשמונה רגליו השעירות, הכלב שלך יהיה מושלם בנושא עם תחפושת העכביש הזו. ובכן, זה ממש חמוד, אבל השערות על הרגליים עדיין משפיעות!

8 – תחפושת הכלב-עטלף

אם הכלב שלך נראה כמו גיבור, אין ספק שהתחפושת היא שתתאים לו ביותר. כנפי העטלף הקטנות האלה פשוטות לחיפוש או להכין אותן תלויות ישירות על גבה של חיית המחמד שלך מבלי להעמיס אותה יותר מדי.

9 – הכלב המומיה

גם אם מאוד מצחיק לראות אותם, יש להימנע מהתחפושות העשויות מרצועות עטופים סביב הכלב, מכיוון שהם יכול להגדיל את הכלב שלך ולגרות את עורו. עם זאת, ישנן תחפושות קטנות כמו בתמונה שמתאימות הרבה יותר. הכלב האמא שלך יכול אז להתעורר לחיים ללא כל בעיה!

10 – כלב חד הקרן

שימו לב שאנו משנים לחלוטין את הרישום. חד הקרן נמצא בעלייה לאחרונה, אז לא יכולנו לפספס את התחפושת הזו. אם אתה רוצה כלב מפחיד, זה לא יהיה המתאים ביותר, אבל לפחות יש הרבה כיף!

בונוס: כלב חד הקרן באמת קיים!

הגור הקטן והמקסים הזה לא לובש תחפושת, אבל יש מום : זנב בין העיניים. אל דאגה, זה לא גורם לו לסבול בשום צורה, אלא פשוט גורם לו לבלוט.

זה מסיים את מבחר תחפושות ליל כל הקדושים עבור הכלב שלך, אנו מקווים שמצאת את האושר שלך. מצד שני, אנחנו לא מבטיחים שהשותף שלך יתלהב מהרעיון הזה כמוך! אבל וודאו שאתם מוצאים את התחפושת המתאימה ביותר לכלב שלכם.

לחגיגת נרות, הכינו פנקייק מיוחד לכלב שלכם

תרגול זריזות עם הכלב שלך, ספורט מהנה ומועיל