תעודת יציאה חדשה לסמארטפון תקל על בעלי הכלבים

מאז תחילת הכליאה, על הצרפתים להשלים תעודת נסיעה בכל פעם שהם עוזבים את ביתם. וכאשר יש לך כלב, זה כל יום. אכן, יש צורך להוציא את כדורי הפרווה הקטנים האלה כדי שיעשו את העסק שלהם. אבל לעשות תעודת נייר בכל פעם זה קצת מרתיע. עם זאת, המטלה הזו היא נחלת העבר!

תעודה דיגיטלית חדשה

לפני מספר ימים הכריז כריסטוף קסטנר על הגעתו של א תעודת נסיעה בסמארטפון. בשבת האחרונה הופיעה בקצרה גרסת בטא באתר משרד הפנים. עם זאת, הוא הוסר במהירות. לכן היה צורך להתאזר בסבלנות עוד כמה ימים.

מהבוקר, סוף סוף הגרסה הסופית זמינה! זו לא אפליקציה מכיוון שהם נוטים יותר לפריצות. אז הכל נעשה באתר הממשלה. אבל אל תיבהל, הנתונים שלך מוגנים, המדינה הבטיחה שהיא לא שומרת את המידע שלך.

סמארטפון
קוד QR על מסך טלפון. קרדיטים: Freepik

איך זה עובד ?

תתחיל במילוי טופס מקוון. אפשרות "מילוי אוטומטי" של דפדפני אינטרנט מורשית, כך שאם הגדרת את המידע שלך, הם יוכנסו אוטומטית (שם, כתובת וכו'). כל שעליכם לעשות הוא לשנות את התאריך והשעה אם הרגע הנוכחי לא מתאים לכם. לאחר מכן, תעודה בצורת PDF תימסר אליך מיד. זה כולל א קוד QR שהמשטרה תסרוק במקרה של שליטה.

זה מהיר יותר לבצע את התהליך ישירות בסמארטפון שלו. אבל אתה יכול גם לעשות את זה במחשב שלך, ואז להעביר את ה-PDF לטלפון הנייד שלך (אימייל, כבל USB וכו'). למי שהעדיף את השיטה הישנה, ​​דע שתמיד אפשר להשתמש בישנה והטובה תעודת נייר. זכור שאתה יכול להדפיס אותו או להעתיק אותו ביד.

היזהר לא לשכוח את התעודה שלך

מאז תחילת הבלימה, המשטרה ביצעה כמעט 8 מיליון צ'קים. ויותר מ-400,000 הפרות נרשמו. הממשלה ברורה: הצרפתים יכולים לצאת רק במידת הצורך, רק סיבות מסוימות לנסיעה מאושרות וחייבים להיות עם תעודה. יהיה חבל לשלם על כך קנס של 135 יורו (עד 375 יורו). אז בואו לא נשכח את התעודות שלנו ונשמור את הכסף הזה כדי לתת מתנות נחמדות לכלבלבים שלנו!

ללכת עם כלב
קרדיטים: Freepik

אתה תאהב גם:

כליאה: לשכור כלב, לטייל עם הפוחלץ שלך, להתחפש לכלבלב… התרגולים חסרי היגיון הולכים ומתרבים

וירוס קורונה: נטישת כלבים לא גדלה, האימוצים התפוצצו, המקלטים מוקלים!

בלימה: 7 סרטים על כלבים לראות ולצפות שוב ללא מתינות!

הטיפים שלנו להחזרת התיאבון שלו

5 מזונות לטיפול במעיל של הכלב שלך