תכירו את אוגי, הגולדן רטריבר העתיק ביותר אי פעם

כיום, אנשים חיים יותר ויותר. ונראה שזה אותו הדבר לגבי כלבלבים… בכל מקרה, השיא של הגולדן רטריבר העתיק ביותר שהיה קיים זה עתה הוכה!

אריכות ימים יוצאת דופן!

ב-24 באפריל, אוגוסט (או "אוגי" עבור חברים) חגג את יום הולדתו העשרים. זו נקבה גולדן רטריבר מתגורר באוקלנד, טנסי (ארה"ב), מדווח CNN. זו התחלה: אף גולדן לא עבר את ציון הדרך הזה לפני כן. הכלבלבים האלה מקסימים, אבל למרבה הצער, בדרך כלל אין להם תוחלת חיים ארוכה במיוחד. האחרון סובב סביב 10-12 שנים בממוצע.

תוחלת החיים של הכלבים קשורה מאוד לאריכות החיים שלהם גזע ואל שלהם תבנית. באופן כללי, ככל שהחיה גדולה יותר, כך אורך החיים קצר יותר. גם גורמים שונים אחרים משחקים תפקיד. לדוגמה, ההזנה הוא גם מאוד חשוב. ה סְטֶרִילִיזַציָהמצדה, מאפשרת להאריך את תוחלת החיים של 26.3% אצל נשים ו-13.8% אצל גברים.

יום הולדת שמח אוגי!

ג'ניפר וסטיב הטרשידט, המאסטרים של החיה, תכננו אירוע עם מאה אורחים כדי לחגוג את האירוע, אך הם נאלצו לבטל אותו בגלל משבר הקורונה. עם זאת, בני הזוג לא ויתרו וארגנו א מסיבה קטנה אינטימי יותר כדי להבטיח שכדור הפרווה ירגיש אהוב ומוקיר לא משנה מה. הבית היה מקושט לגמרי והוגשה לה עוגת כלבלבים מקסימה אותה זללה עם שלושת הכלבים האחרים במשק הבית.

חיה חולצה ממקלט

בעליו פגש את אוגי בזמן שעבד במקלט בנבאדה, ה-Golden Retriever Rescue. היא התאהבה בו מיד והחליטה לאמץ אותו. הכלב היה אז מזדקן 14 שנים וכבר ידע שני בתים נוספים קוֹדֶם. אז הגיע הזמן שהיא תמצא סוף סוף משפחה אמיתית.

כעת הכלב איטי ומתנודד יותר בגלל זקנתו, אולם הוא מאוד מוקף באנשים טובים et עדיין מחזיק מעמד. אנחנו לא יודעים כמה זמן הוא יחיה, אבל אולי עדיין צפוי לו עתיד מזהיר. כך או כך, הבעלים שלו לא מאבדים תקווה ולא יכולים לחכות כדי לחגוג את יום הולדתו ה-21 בשנה הבאה!

אתה תאהב גם:

זה הגיל האנושי של הכלב שלך

עם הגיל, הכלב שלי הופך חירש: איך אני יכול לעזור לו?

7 סימנים לכלב שלך יש דמנציה

למה ואיך לשנות את האוכל של הכלב שלי?

8 ירקות שטובים לכלבים