סיפורה המרגש של כלבה שמחפשת נואשות את הגורים שלה בהרי ההימלאיה

נכון לעכשיו, איך אנחנו עדיין יכולים לחשוב שכלבים הם יצורים נטולי רגישות ורגשות? ההוכחה עם הכלבה המסכנה הזו שבוכה יום ולילה על אובדן תינוקותיה מאז האסון שהתרחש ב-7 בפברואר בהרי ההימלאיה. החיה המסכנה אפילו מסרבת לאכול…

מבט אחורה על האסון הזה בהרי ההימלאיה

ב-7 בפברואר התרחש אסון במדינת אוטארקהאנד שבהרי ההימלאיה. קריעת חלק מקרחון גרמה להצפה חמורה של נהר אלקננדה. זה האחרון הוביל לאחר מכן להצפות ומפולות בוץ הרסניות בעמק רישיגנגה. אנשים רבים נעלמו מאז, רובם עבדו בשתי תחנות כוח על סכר העמק. יותר משבוע לאחר הטרגדיה הזו, הרשויות המקומיות מצביעות על כך שעדיין יותר מ-170 אנשים לא נמצאו וההוא ארבעים אנשים איבדו את חייהם באסון…

אם זו קטסטרופה אמיתית ברמה האנושית, היא לא השפיעה רק על הגברים. לְמַעֲשֶׂה, גם כלבה קטנה סבלה טרגדיה במהלך השיטפונות הללו בכך שאיבדה את הגורים שלה שנסחפו במפולות הבוץ. המצוקה הגדולה שלו נגעה באנשים רבים בהודו ובכל רחבי העולם באמצעות המדיה החברתית.

הכלבה המסכנה נתנה לעצמה למות

צילום מסך של חשבון הטוויטר thenewsminute.com
קרדיטים: thenewsminute.com / טוויטר

כשהיא מוצאת את עצמה בכפר הקטן רייני, לא הרחק מאחת מתחנות הכוח, הכלבה השכולה משוטטת יומם וליל בחיפוש אחר הגורים הנעדרים שלה. מאז האסון, הכלבה אכן חדלה ללכת בשבילים הבוציים מסביב בתקווה למצוא את צאצאיה. רוב תושבי הכפר שחצו את דרכו מעידים על מבטו העצוב והמדוכדך והבכי הבלתי פוסק… חלקם גם ניסו להאכיל אותה, אבל הכלבה המסכנה סירבה לאכול מאז אובדן הקטנים שלה שכל כך אכפת לה.

דיכאון אצל כלבים

כלב רועה גרמני נראה מדוכא
קרדיטים: Korneeva_Kristin / iStock

לאחר האובדן האכזרי של הגורים שלה, נראה שלכלבה זו יש תסמינים רבים של דִכָּאוֹן. כי כן, בדיוק כמונו, הכלב מרגיש כאב כשאדם אהוב אובד. בין אם זה מוות או פרידה, החיה מערערת את היציבות בגלל השינוי הפתאומי הזה. אז ההתנהגות שלו כמו גם מצב הרוח שלו יכולים להשתנות. אחד הסימנים העיקריים של דיכאון אצל כלבים הוא אובדן תיאבון. החיה עשויה אפילו להרחיק לכת עד שלא תאכל כלל. הוא גם עלול לבכות או להיאנח יתר על המידהדרך עבורו לבטא את כאבו. כלב מדוכא עשוי גם לישון הרבה יותר: בערך 6 עד 8 בערב ביום לעומת 12 עד 2 אחר הצהריים לכלב בוגר בריא. סוף כל סוף, הוא גם יטה להתחבא, ללקק את כפותיו באינטנסיביות או לעשות שובבות.

כך או כך, אם אתה מבחין בשינוי במצב הרוח של הכלב שלך, עדיף לקחת אותו לווטרינר. הוא יוכל להגדיר אם הוא סובל פיזית או אם אי הנוחות שלו פסיכולוגית יותר.

5 סיבות טובות לבלות את יום האהבה עם הכלב שלך

מחקר מעלה את דירוג הכלבים הנושכים הכי הרבה בצרפת