נטישת הכלבים לא גדלה, האימוצים התפוצצו והמקלטים מוקלים

כאשר נגיף הקורונה פגע במדינה, המקלטים חששו מגידול בנשירה. אבל אם אתה אוהב כלבים, אתה תשמח: זה לא קרה! מקלטים רבים ברחבי העולם אפילו ראו עלייה באימוצים. אלו חדשות נהדרות לאוהבי בעלי חיים! מגע של שמחה בתקופה עצובה זו…

גל הנושרים הנורא לא התרחש!

התראיין לתקשורת צרפת כחול et האובס, נשיא ה-SPA (ז'אק-שארל פומבון) צוהל: « אין עלייה בנשירה », « ציפינו למצב אסון אבל זה לא קרה. ». מידע שאושר על ידי מקלטים שונים אחרים (SOS חיותאותם חברים של חיות…).

והמגמה הזו לא נוגעת לא רק המשושה. הקול של הצפון מדווח גם שלא היו יותר נטישות בקרב שכנותינו הפלמיות (בלגיה) ושמספר הכלבים המשוטטים נראה יציב, אפילו יורד.

וטרינריםקולקטיב של וטרינרים שנלחם נגד חדשות מזויפות על עולם החיות, גם מציין שאין אין יותר בקשות להמתת חסד. והם קוראים לא להפיץ מידע מעורר כוזב כדי ליצור באזז.

מקלטים רבים ראו עלייה באימוצים!

עוד בשורה טובה : מאז תחילת המשבר, אפילו חלה עלייה באימוצים ברחבי העולם ! בתוך הכאוס, לא היה ברור אם האוכלוסייה תקום כדי לתת יד לבעלי החיים. ובכל זאת היא עשתה זאת! אנשים הגיבו באופן גורף לקריאות לעזרה ממקלטים. חוץ מזה, כל הזמן הזה בבית גם עודד אנשים רבים לאמץ כדור פרווה כדי לארח להם חברה.

בארצות הבריתלה חיה יומית לְתַאֵר בום ד'אימוצים קשור לנגיף הקורונה » ! ואכן, מקלטים רבים ברחבי הארץ מדווחים כי חלה עלייה עצומה במספר האימוצים ומשפחות האומנה מאז הסגר. קייטי הנסן, דוברת המרכז לטיפול בבעלי חיים בניו יורק, חשה הקלה " תוך שבוע עזבו 141 בעלי חיים. בדרך כלל יש רק 50! נשארו לנו רק 25 בעלי חיים במקלט. בדרך כלל יש לנו קרוב ל-600. ביום שישי האחרון עשינו שיחת חירום כדי לבקש מאנשים לקלוט בעלי חיים. חשבנו שיש לנו פחות מ-50 תגובות. אבל היו לנו יותר מ-3500! ". גם האגודה ההומנית של ויסקונסין שמחה " היינו המומים מכמות התגובות העצומה, לא יכולנו להיות אסירי תודה יותר ! », « החל מה-20 במרץ, כבר לא היו לנו חיות לאמץ! ". ה- Texas SPA מאשר את המגמות הללו ומוסיף שהוא מראה עד כמה הקהילה הגבירה את מאמציה לעזור לבעלי החיים.

ה SPA de ניו זילנד מדווח גם על מאות אימוצים וביקוש גבוה לאחרונה. בְּ קנדה, לורי צ'ורטיקדובר ה-British Columbia SPA, מברך גם הוא על העלייה באימוץ שלהם ומסכם בחיוך שהם " מעולם לא היו כל כך מעט בעלי חיים במקלטים »!

דאגה חדשה תופסת מקלטים

עם זאת, המקלטים חוששים כעת מבעיה נוספת: הפיצוץ הזה של אימוצים הקשור לנגיף הקורונה מעודד, כן, אבל אנשים יכולים להחזיר את החיות שלהם לאחר המשבר… נזכור שכלב יכול להביא לך הרבה, אולם הוא אינו חפץ. אתה לא יכול לאמץ אותו רק בזמן הכליאה ולהחזיר אותו לאחר מכן. בעלי חיים הם יצורים חיים בעלי חיים. בדיוק כמוך, יש להם לב, רגשות, רוח… אז, אל תתייחס אליהם כאל צעצועים.

גור עצוב
קרדיטים: rawpixel.com

אתה תאהב גם:

וירוס קורונה: הסינים פורצים דלתות כדי להציל כלבים לכודים

ארגונים לא ממשלתיים עוזרים לכלבים חסרי בית

5 תמונות נוגעות ללב של כלבים לפני ואחרי אימוץ

5 מזונות לטיפול במעיל של הכלב שלך

10 המזונות האסורים לכלב שלך