משחקי מים להנאה תוך התקררות עם הכלב שלך

כשימי שמש חוזרים, הטמפרטורות נוטות גם לעלות. לכן, אם הכלב שלכם סובל מהחום, דעו שמשחקי מים הם הפתרון האידיאלי לקרר אותו. בנוסף להיותם מהנים מאוד לצפייה, הם באמת יקלו על חיית המחמד שלכם לזמן מה. כשהקיץ מתחיל להצביע על קצה אפו, בדקנו את השאלה ואנחנו מציעים לכם כמה טיפים לנסות!

בריכת השחייה

גולדן רטריבר שוכב באגן מים
קרדיטים: awalby / iStock

אל דאגה, אופציית הבריכה לא תחייב אתכם להשקיע בבריכה בקרקע. בריכה קטנה ומתנפחת קטנה או מעטפת לילדים תעשה את העבודה בצורה מושלמת. אם אין לכם, יש גם בריכות מיוחדות לכלבים במחיר משתלם. החיסרון היחיד של בריכת השחייה הוא שאתה צריך גינה, מרפסת או לפחות מרפסת. אם זה המקרה שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להתקין אותו ולמלא אותו במים כדי ליצור מעין בריכת שכשוך. עם זאת, הקפד להוסיף ציפוי מונע החלקה כדי שהכלב שלך לא יחליק ויפגע. אז הוא יכול להשתעשע במים. אם הוא באמת סובל מהחום, הוא עלול אפילו לשכב בו. תן לו לעשות את זה, הוא יהיה אסיר תודה לך! המשחק הזה הוא פשוט מאוד להגדרה ובוודאי ישמח כלבים שאוהבים מים.

סילון המים

כלב משחק עם סילון מים
קרדיטים: Jitka-Cernohorska / iStock

ראשית, עליך לדעת שלא כל הכלבים בהכרח יעריכו את המשחק הזה שיכול להפחיד אותם. יתרה מכך, נראה מובן מאליו שיש צורך להפיק תועלת מגינה כדי להשקות את עצמו בעזרת סילון מים. אם כל התנאים הללו מתקיימים, המשחק יכול להתחיל! כלבים אוהבים להשתעשע בתפוס מים תוך כדי תנועה. אז אתה יכול ליהנות הפעלה וכיבוי של המים מספר פעמים כדי לעורר אותם. הכלב שלך יהיה על המשמר לנסות לתפוס את סילון המים ברגע הנכון. ודא שהלחץ לא חזק מדי. תוך סיכון לפגוע בו. לדוגמה, אתה יכול להתאים את התרסיס כדי שירד גשם.

אם הכלב שלך רק מקשקש בשיניים כדי להעמיד פנים שהוא תופס מים, זה בסדר. מצד שני, אם בעל החיים שלך באמת בולע מים, תצטרך להיזהר שהוא לא יבלע יותר מדי, מכיוון שזה עלול להגביר את הסיכונים לפתח את תסמונת הפיתול ודילול הקיבה. זכור להגביל את זמן המשחק הזה למספר דקות אשר יספיקו כדי לשעשע ולרענן את הכלב שלך.

צעצועים צפים

כלב מביא את הצעצוע שלו באגם
קרדיטים: IPGGutenbergUKLtd / iStock

אם שתי הפעילויות הראשונות שהוצעו אינן מעשיות עבורך, למה שלא תלך פשוט לנהר, לאגם או לים? קח איתך כמה צעצועים צפים כדי לזרוק למים. זכור להתאים את מרחק ההשלכה שלך לכלב שלך, כי אין לו את היכולת לצפות את המאמץ שייעשה. לכן הוא יכול ללכת אחרי הצעצוע שלו במים בלי שום בעיה, אבל החזרה יכולה להעמיד אותו בקושי. אם הכלב שלך אינו שחיין טוב במיוחד, אבל אוהב את המים, אתה יכול להשקיע בחגורת הצלה מיוחדת. כך הכלב שלכם יוכל לשחות בפחות קושי ובבטיחות.

לבסוף, לאחר כל שחייה במי ים או מים עם כלור, זכרו לשטוף את הכלב היטב במים צלולים. יתרה מכך, גם אם הוא משחק במים, היזהרו לא להשאיר אותו זמן רב מדי בשמש והעדיפו פינות מוצלות.

מתכון להכנת עוגת יום הולדת לכלב שלך

5 סיבות טובות לבלות את יום האהבה עם הכלב שלך