מייג'ור, הכלב החדש של הבית הלבן אומץ

מאז בחירתו של הנשיא הראשון של ארצות הברית, המסורת האמריקאית – בדיוק כמו המסורת הצרפתית – רוצה שלנשיא החדש שמצטרף לבית הלבן יהיה בן לוויה על ארבע. מנהג זה, לעומת זאת, לא כובד על ידי שני נשיאים, וגם דונלד טראמפ הוא חלק מהצמד הזה. ג'ו ביידן מחייה את המסורת הזו מכיוון שכבר יש לו שני רועים גרמניים, כולל אחד שאפילו אומץ ממקלט. זה הסיפור של מייג'ור!

כלבים בבית הלבן, מסורת ארוכת שנים

בצרפת, המסורת הושקה על ידי ולרי ז'יסקארד ד'אסטינג, הנשיא הראשון שהרשה את עצמו להצטלם עם הלברדור שלו, סמבה, והברק שלו, Jugurtha, בגני האליזה. מאז, לכל נשיאי הרפובליקה החמישית היה כלב, או מתוך רצון אישי, או בגלל שזה הוצע להם, אולי כדי להנציח את המסורת. בארצות הברית מסורת זו חוזרת עוד יותר מאז שהחלה עם שלושת הכלבים של ג'ון אדמס בשנת 1800. "אדם שלא אוהב כלבים ולא רוצה שיהיו בסביבה, לא ראוי להיות בבית הלבן". זה מה שאמר קלווין קולידג', נשיא מ-1923 עד 1929 ובעלים של יותר משנים-עשר כלבים!

הסיפור של מייג'ור, הכלב הראשון החדש

מלכתחילה, אתה צריך לדעת את זה מייג'ור הוא לא הכלב הראשון ממקלט שהצטרף לבית הלבן. ואכן, הכלב הראשון שאומץ היה יוקי, הכלב של הנשיא לינדון ב. ג'ונסון. שוטט בתחנת דלק, הוא נאסף ביום חג ההודיה: מתנה נחמדה עבורו וחיים חדשים שהחלו. לגבי רב סרן, רועה גרמני קטן וחמודהוא הגיע מלווה בחמשת אחיו ואחיותיו באגודה. "האגודה האנושית של דלאוור" היא שלקחה את הגורים הללו כשהם במצב בריאותי לקוי עקב חשיפה לרעלים… כשחזר על רגליו בשנת 2018, מייג'ור פגש את האיש שיהפוך למאסטר החדש שלו.

מייג'ור לא יהיה הכלב היחיד שיצטרף לבית הלבן

מייג'ור לא יהיה הכלב היחיד שיצטרף לבית הלבן ב-20 בינואר. לְמַעֲשֶׂה, ג'ו ביידן כבר אימץ כלב אחר רק לאחר שמונה לסגן נשיא ארצות הברית ב-2008. אז באותה שנה הצטרף שאמפ, גם הוא רועה גרמני, למשפחת ביידן. Champ לא אומץ ממקלט, אלא ממגדל. שני הרועים הגרמניים יוכלו אפוא להשתובב בשבועות הקרובים בגני ביתם החדש, הבית הלבן. אנו מאחלים להם חיים טובים!

חג הפסחא הזה, תשמח את הכלב שלך עם מתכוני הפינוקים האלה

איזה מהם לבחור עבור הכלב שלך?