מהן הסיבות ואיך לתקן את זה?

זהו, הגור הקטן שלך סוף סוף בבית והוא מתחיל להתמצא. במהלך הפעלות משחק, הוא אפילו מתחיל לנשוך או לצבוט אותך. אבל לאט לאט הוא יקבל כוח וזה עשוי להתגלות כבעייתי… איך לגרום לגור שלך להבין מתי הוא פוגע בך וללמד אותו לנהל את הכוח שלו? זה מה שאנחנו הולכים לראות מיד!

למה הגור שלך נושך?

גור קטן נושך אצבע
קרדיטים: K_Thalhofer 2 / iStock

לפעמים גורים נושכים רק כדי לשחק ובפעמים אחרות הסיבה עשויה להיות רצינית יותר. השיניים שלו עשויות למשל להיות כואבות או שהוא עשוי להרגיש אי נוחות ברמה זו. במקרה זה, הוא עלול לאבד שליטה ולנשוך מעט חזק. הוא עשוי גם לנשוך או לצבוט רק כדי למשוך את תשומת לבך. במקרה של משחק, יש סיכוי טוב שזה ינשך מישהו ואולי זה לא ימצא חן בעיני כולם… כדי לעבוד על זה, אתה יכול לגרום לזה לעכב נשיכה.

מהו עיכוב נשיכה?

גור נושך את ידו של אדונו
קרדיטים: Inna Skaldutska / iStock

זה מתייחס ליכולת של הכלב לשלוט בכוח שהוא מפעיל עם הלסת שלו. לעתים קרובות, גורים אינם מבינים את עוצמת הנשיכה שלהם ולכן נושכים ללא מעצורים. הם לא מבינים את הרגישות של זה שמקבל את הנשיכה, בין אם אנושי או כלב. גורים בדרך כלל לומדים לאמוד את עוצמת הנשיכה שלהם על ידי משחק עם גורים אחרים.

איך אתה מלמד את הגור שלך עיכוב נשיכה?

גורים משחקים יחד בדשא
קרדיטים: infinityyy / iStock

לגרום לגור לחשוב שהוא פוגע בך בכל פעם שהוא נושך אותך. בעולם החי, גורים נושכים לא מפסיקים עד שאחד מהם זועק מכאב. שחקו עם הגור שלכם בעזרת הידיים ובאותם הקודים. כשהוא נושך אותך יותר ממה שמקובל, לשחרר בכי גבוה או יבבה שנשמע כמו כלב עלול להשמיע. אם זה לא מתאים לך, אתה יכול גם להגיד "תפסיק!" » שתוק או «אל תנשוך! ", לאחר מכן להפסיק לשחק לזמן מה. אם הגור שלך מנסה ללקק אותך או לנחם אותך בכל דרך, תגמל אותו. הפעל שוב את המשחק ואם הוא מתחיל לנשוך חזק שוב, חזור על אותה פעולה. אל תחזור על שלבים אלה יותר משלוש פעמים בכל סשן משחק של כחמש עשרה דקות. ואכן, שליחת מידע רב מדי תטשטש את בהירות המסר.

אם אי פעם הגור שלך לא מגיב במיוחד לתרגיל הזה, נסה להגזים בתגובות שלך. בנוסף לגניחות, לסגת בפתאומיות כדי להודיע ​​לו שהמשחק הסתיים. לאחר מכן התעלם מהגור שלך למשך כ-20 שניות. אם הוא ימשיך לנשוך למרות הכל, לקום ולעזוב עוד עשרים שניות. כשנגמר הזמן, חזור אל הגור שלך ושחק איתו שוב. לסיכום, המסר שצריך להעביר הוא שמשחק עדין מתוגמל ומשחק גס נענש. בהדרגה, הגור שלך צריך להתקדם. במקרה זה, למתן את התגובות שלך לפי הכוח שהוא מכניס בלסת שלו.

כמובן, ודא שבני המשפחה והחברים שלך מתנהגים באותו אופן עם הגור שלך. אם חלק יאפשרו לנשוך ואחרים לא, זה רק יעצבן את הגור ויקשה על אילופו.

מהן ההשפעות של CBD על הכלב שלך?

האם ניתן לתת ירקות לכלב שלי ואם כן, אילו?