לשחק בכדור אחרת

שמעת פעם על טרייבבול? זוהי משמעת מהנה שדורשת מהכלב שלך הרבה ריכוז וזריזות. ספורט כלבים פיזי ומנטלי חדש זה הופך יותר ויותר פופולרי. אל תדאג אם אתה לא מאוד אתלטי, כי משמעת זו אינה דורשת מאמץ רב מהמאסטר.

מה זה טרייבול?

ספורט הכלבים הזה מגיע היישר מגרמניה שם הוא הומצא על ידי הולנדי: יאן נייבור. המטרה הראשונית של האיש הייתה לאפשר לכלבי רועים לפרוח אם לא תהיה להם הזדמנות לעבוד במגע עם עדרים. יותר קונקרטית, טרייבבול מורכב מהדרכת הכלב שלך בקול ובמרחק ממנו כדי לגרום לו להחזיר כדורים צבעוניים גדולים בשערים. בעזרת האף דוחף הכלב את הכדורים בזה אחר זה לכלובים, וזה, מהר ככל האפשר! אם יש לך כלב רועים, זוהי אלטרנטיבה טובה לעורר אותו מבלי שתצטרך לקנות עדר כבשים או אווזים. להקת בלונים זה עדיין יותר פרקטי, לא?

למה לתרגל טרייבבול עם הכלב שלך?

טרייבבול מועיל מאוד לכלבים, כמו ענפי כלבים רבים אחרים. לעתים קרובות אנו גם שומעים שזריקת הכדור לכלב שלו היא בסופו של דבר לא משחק מעניין במיוחד עבורו. אכן, לתרגול זה אין היקף חינוכי ואינו מאפשר לחזק גם את יחסי המאסטר-כלב. בהיותו גרסה מתקדמת ומתוחכמת יותר של הטלת כדור, טרייבבול יחזק עוד יותר את מערכת היחסים שלכם, שכן הוא מדגיש את התקשורת עם הכלב שלכם. זה גם מאפשר לחזק את הציות תוך כדי שהוא מאפשר לו לפתח את יכולות הרעייה הטבעיות שלהם מרחוק. פעילות מדויקת, הטרייבבול מאפשר לכלב לדייק יותר בתנועותיו. לבסוף, זה מגרה אותו פיזית ונפשית.

אילו כלבים יכולים לתרגל פעילות זו?

למרות שהטרייבבול מיועד בעיקר לכלבי רועים, כל הכלבלבים יכולים לתרגל אותו. להיפך זה דורש כלב שמתנהג היטב, כי זה יצטרך להיות נשלט מרחוק. הכלב שלך גם יצטרך לדעת ללכת ימינה ושמאלה רק בקול, כי תצטרך לשלוח את הכלב שלך לדחוף מאחורי הכדור כדי להחזיר אותו אליך. הכלב שלך חייב להיות מסוגל לעצור גם לפי בקשתך הפשוטה. אבל אל תדאג אם הכלבלב שלך לא רגיל לעבוד בצורה הזו, ישנם קורסי טרייבבול מבוא המאפשרים לכלב ללמוד לאט לאט כדי לשלוט בכל התרגילים הללו.

בכל מקרה, אם הכלב שלך הוא כלב רועים, אתה מהר מאוד תופתע מיכולות שיתוף הפעולה שלו. אלה כלבים שזה בדם שלהם!

מחקר מעלה את דירוג הכלבים הנושכים הכי הרבה בצרפת

בקיץ, רפידות וביטומן לא מתערבבים היטב