לרקוד עם הכלב שלך, הדיסציפלינה האופנתית החדשה

אוהבים כלבים ואוהבים לרקוד? עכשיו אפשר לשלב בין השניים: הנה "ריקוד כלבים", דיסציפלינה חדשה שכולה זעם!

על מה זה ?

זה ללמד את הכלב שלך כוריאוגרפיה שהוא יצטרך לעקוב אחריה בקצב המוזיקה. הכלבלב והמאסטר יכולים אז לסובב ביחד מול קהל מטורף (טוב פחות או יותר)!

FREESTYLE או ריקוד כלבים

פורסם על ידי חלומות מתיקות עַל יום חמישי, 20 באוקטובר, 2016

תרגול רב פנים

מלכתחילה, זה בידור הן עבור החיה והן עבור האדון שלה. כלבים אוהבים לבלות עם בעליהם. יתר על כן, זה גם תרגול אָמָנוּתִי. אחרי הכל, ריקוד הוא עדיין אומנות! ולמה שזה יהיה שמור לגברים?! ואז זה א ספּוֹרט מה שיעשה את הטוב ביותר לכלבלבים קצת עצלנים!

אחרון חביב: ריקוד כלבים הוא תרגיל טוב מאוד ללמד את הכלב שלך לציית. כאשר יש לך בעל חיים, יש לך חובות מסוימות כלפי החברה. העיקר: לדעת איך לשלוט בזה בכל הנסיבות. לכן חשוב להנחיל לו אתצִיוּת. וזה ייקח הרבה עד שכדור הפרווה שלך יתחיל להתנועע לצלילי המוזיקה… בסופו של דבר, חינוך הכלב שלך בריקוד יכול להיות שיטה נחמדה.

דיסציפלינה אוניברסלית

בין אם יש לך צ'יוואווה או דני גדול, כלב קטנטן או מולוסר גדול, כלב היפראקטיבי או פטפוף קטן, כולם מוזמנים לרחבת הריקודים! כדי להתחיל, המאפיינים היחידים הנדרשים הם: חיוךה מצב רוח טובה מוֹטִיבָצִיָה וטוב שותפות עם חיית המחמד שלו!

מרתון תמונות: Dogdancing 1/5 5 לייקים ואני אוסיף עוד תמונה :)-ßarůמקור: תמונות Google

פורסם על ידי בורדר קולי עַל יום שלישי, 17 בדצמבר, 2013

מועדוני ריקוד כלבים ותחרויות

מועדונים רבים הופיעו כדי לפקח על המשמעת. אחד הגדולים ביותר הוא זה של ג'וליה טצ'נה בלנדס. יש בה כמה אלפי חברים. הפרויקט האחרון שלהם: לפתוח א בית ספר לריקוד כלבים !

הם גם מתארגנים קונקורס. יש בערך 50 בכל שנה. קריטריונים רבים נשפטים: שותפות, קצב, תנועות, חוש אמנותי… האושר של החיה הוא גם קריטריון חשוב מאוד : כלב שמח עם צעדים לא מדויקים יועדף על פני כלב ללא רבב אך אומלל הפועל תחת כפייה.

"ספורט" היישר מארה"ב

מנהג זה הוא די עדכני בצרפת, אולם זה לא כל כך הרבה בארצות הברית. בעשר השנים האחרונות, האמריקאים והכלבים שלהם נהנו מאוד על "רחבת הריקודים"! עם זאת, החלו לייצא את המשמעת, והיא אפילו עשתה זאת חצה את האוקיינוס ​​האטלנטי : צרפת, אנגליה, גרמניה, הולנד… מדינות רבות באירופה נדבקו בנגיף!

פורסם על ידי העיר ברסוייר עַל יום שלישי, 22 באוקטובר, 2019

אתה תאהב גם:

איך ללמד טריקים את הכלב שלך: כל הטיפים שלנו!

חינוך: טכניקות לימוד כלבים

תשוקה לכלבים ואמנות: מוזיאון כלבים נפתח בניו יורק!

אכילת כלבים וחתולים אסורה כעת בשנג'ן

כלבי גרייהאונד מקסימים שנהדו בספרד