למה ואיך לשנות את האוכל של הכלב שלי?

זה עתה שיניתם את מותג המאכלים, או את הטעם, או שאתם עוברים לאוכל ביתי עבור הכלב שלכם, לא משנה. שינוי הוא לרוב טוב לחברים החיות שלנו (באשר לנו לצורך העניין). אבל שימו לב שלא כדאי לבצע שינויים דרסטיים מדי בתזונה. חשוב לעשות מעבר בין האוכל הישן לחדש. הנה איך!

ת. למה לשנות את התזונה של הכלב שלי?

אולי תצטרך שינוי תזונת הכלב שלך מכמה סיבות. האם יכול להיות, למשל, שמגוון הקרוקטים הרגיל שלו כבר לא זמין? או, האם אתה רוצה לגוון קצת בטעמים שלו? עם זאת, יש שלוש סיבות עיקריות כדי לשנות את התזונה של הכלבלב שלך:

1. התאם את ספק הכוח לחוטגיל

תלוי בה גילחברך בעל ארבע הרגליים לא תהיה אותה תזונה. עד שהוא בן שנה, הכלב שלך כן נחשב גור. הקרוקטים שלו יהיו אפוא מאוד מזין לעזור לו בשלו צְמִיחָה ושל גדלים קטנים לִשְׁפּוֹך להקל על הבליעה. מהשנה הראשונה ועד ליום הולדתו ה-7, הוא יהיה בשלו תקופה של מבוגריםשבו יכוילו הקרוקטים הנפוצים בהתאם לגודלובן מִשׁקָל ושלו גזע. מעבר לגיל 7, הכלבלב שלך נכנס קטגוריה בכירהוהקרוקטים שוב ילמדו במיוחד לגילו.

2. התאימו את התזונה לדאגות הבריאותיות שלכם

סוכרת, מחלות לב, עודף משקל, וכו עבור כמה כלבים חולים, ייתכן שיהיה צורך בשינוי תזונתי. לכן חשוב להקפיד על התזונה שלו. מאכלים מסוימים הם ספציפיים מיועד לכלבים בעלי עודף משקל או הצגת בעיות כליה.

כלב גדול גדול 947051 / Pixabay
© 947051 / Pixabay

3. החליפו מזון לאוכל איכותי יותר

אתה יכול גם להחליט לשנות את התזונה של הכלב שלך בגלל המרכיבים. אכן, מותגי קרוקט מסוימים יכולים להשתמש בחומרים שאינם בהכרח מתאימים לך. אתה יכול אז הכינו אוכל בעצמכם, או התעכבו זמן רב יותר על המותגים.

ב. כיצד עלי להוביל את מעבר המזון?

ה מעבר מזוןזה ה שינוי הדרגתי התזונה של הכלב שלך. שינוי בטעם, במותג, בגודל, או אפילו במעבר מסגנון אוכל אחד לאחר. מעבר זה מאפשר א הסתגלות מתקדמת של הכלב שלך שבלעדיו עלול לחוות הפרעות עיכול.

אתם חייבים להבין שלחברינו הארבע רגליים יש א פלורת מעיים מותאמת במיוחד למה שהם אוכלים, ואנזימי עיכול הם גם מאוד ספציפיים. כאשר אתה משנה את התזונה שלו, לכלב שלך אין יותר את האמצעים לעכל נכון את האוכל שלו, ומכאן חשיבות המעבר.

קערת אוכל לכלב יאממ
קרדיט:damedeeso / iStock

התקדם לאט…

מעבר זה מאפשר הסתגלות מתקדמת של הכלב שלך, שבלעדיו, עלול לחוות הפרעות עיכול. כדי למנוע את הסיכון של פגיעה בבן לוויה שלך, רצוי לבצע את המעבר בצורה חלקה. זה קורה תוך 6 עד 7 ימים:

  • ימים 1 ו-2: מניחים בקערה רבע של קרוקטים חדשים ושאר ישנים;
  • ימים 3 ו-4 : מניחים בקערה מחצית מהקרוקטים החדשים וחצי מהישנים;
  • ימים 5 ו-6 : מניחים בקערה שלושה רבעים של קרוקטים חדשים ורבע ישנים;
  • Jour 7 : תן לכלב שלך קערה המכילה רק קרוקטים חדשים.

המעבר לכאן בדרך כלל נעשה היטב. אתה יכול להתאים את הכמויות אם אתה רוצה. עם זאת, תהיה בטוח לכבד דדליין של שבוע אחד לבצע את המעבר הזה.

מָקוֹר

אתה יאהב גם:

4 טכניקות לתגמל את הכלב שלך ללא אוכל

8 הרגלים מוזרים שסוף סוף אנחנו הכלבלבים פיענחנו!

לאחר מספר נטישות, הכלבה הזו הניחה לעצמה למות

אנדרטה להוקרה לבעלי החיים שלחמו למען ארצנו?

תכירו את אוגי, הגולדן רטריבר העתיק ביותר אי פעם