להפוך את הכלב שלך לגיבור דיסני

האם אי פעם תהיתם איך הכלב שלכם ייראה כדמות מצוירת? לדוגמה, איך הוא היה נראה באחד התפקידים של הגברת והנווד או איך הוא היה נראה אם ​​היה לו את התפקיד של דאג בסרט למעלה? ובכן, עכשיו זה הזמן לגלות זאת בזכות טכנולוגיית הסינון. אז, חמש את עצמך בטלפון שלך ועבור ל-Snapchat כדי לגלות את הגיבור העתידי של דיסני!

אם אתה אוהב לצלם את הכלבלב שלך בכל מחיר, הנה דרך לעשות את זה אפילו יותר חמוד. מסנן Snapchat במציאות רבודה עוזר להעניק לכלב שלך מראה מצויר. בנוסף, זו ניתנת להתאמה אישית, כך שתוכל להתאים את צורת העיניים, כמו גם את צבען או גודל הגבות כך שהיא תיראה כמוהו בצורה מושלמת. יתרה מכך, לאחר מספר עדכונים, מסנן זה עובד כעת בצורה מושלמת עם כלבים וחתולים, אך סביר מאוד שהוא יעבוד עם חיות אחרות. תורך !

איך להפוך את הכלב שלך לדמות של דיסני?

הדבר הראשון לעשות אם עדיין לא התקנת אותו בטלפון שלך הוא להוריד את אפליקציית Snapchat. אם כבר יש לך את האפליקציה, ההליך לא יכול להיות פשוט יותר. התחל בפתיחת האפליקציה בלשונית המצלמה, שם נמצאים כל המסננים של הרגע. לאחר מכן, לחץ על זכוכית המגדלת הקטנה "סייר" בפינה השמאלית התחתונה של המסך והקלד את המסנן "פנים מצוירות" בשורת החיפוש. אתה רק צריך ללחוץ כדי לנסות את זה על הכלב האהוב שלך. דעו לכם שהאחרון עובד טוב מאוד גם על בני אדם, אבל חייבים להודות שהתוצאה לא כל כך נוגעת ללב!

אם באמת אין לך מושג על התוצאה שהיא יכולה לתת, אנו משאירים לך מבחר קטן של תמונות של הטרנספורמציות המקסימות ביותר. אף כלבלב לא נפגע במהלך המבצע הזה. הם התבקשו רק מעט שיתוף פעולה לתוצאה מוצלחת ביותר!

האם עיני האיילה הגדולות האלה לא הופכות אותן לחמודות מדי? אם אתם עדיין לא מכירים את הפילטר הזה, אנחנו כמעט בטוחים שתמהרו לנסות אותו על הכלב שלכם מהר מאוד!

בקיץ, רפידות וביטומן לא מתערבבים היטב

הכינו את הטיול שלכם לחוף עם הכלב שלכם כך שהכל ילך כשורה