כלב רובוט מאמן את האדם

ב-2016 חשפה בוסטון דיינמיקס את ההמצאה האחרונה שלה: ספוט, כלב הרובוט. פלא הטכנולוגיה הקטן הזה משמש את המשטרה, הצבא ובאתרי בנייה. אבל לאחרונה, זה נתבקש למשימה אחרת לגמרי: לפקח על כך שבני אדם מכבדים את הכליאה…

סינגפור נפגעה קשה מ-COVID-19

העיר הקטנה נפגעת קשה מהמגיפה וכבר יש בה יותר מ-25,000 חולים. השלטון המקומי הטיל אפוא כליאה בתחילת אפריל. בעקבות התאוששות במספר המקרים, הוא יוארך עד יוני. הרשויות גם הכריזו על הגבלות ובקרות מחמירות יותר. לשם כך, הופעלו צעדים שונים, כולל… גיוס ספוט.

http://butlerztv.com כלב רובוט Boston Dynamics Spot מזכיר למבקרים בפארק לשמור על מרחק https://j.mp/2YLJBVX http://butlerztv.com

פורסם על ידי באטלר תקשורת עַל יום שישי, 8 במאי, 2020

הכלב הרובוט מפטרל

זו סצנה ראויה לפרק של Black Mirror, הסדרה הדיסטופית המפורסמת של צ'רלי ברוקר. מאז 8 במאי, הרובוט הנקודתי עוקב אחר פארק דה בישאן-אנג מו קיו, אחד מהשטחים הירוקים המובילים בסינגפור. תפקידו: לבדוק שאמצעי הבלימה מיושמים כהלכה.

ליתר דיוק, הכלבלב המכני מסתובב במעברים ומשדר א אודיו של הודעה ברגע שהוא מבחין בעוברים ושבים שאינם מכבדים מרחק פיזי. לאחר מכן הוא קורא להם לסדר על ידי הגדרת מחוות המחסום לאמץ. יתר על כן, הוא לספור את מספר האנשים שהוא חוצה כדי שהרשויות יוכלו לפקוח עין על המצב.

לפי הממשלה, ספוט לא מתעדת פנים או אוספת נתונים אישיים כלשהם. המכשיר בעיקר מאפשר לצמצם את כוח המשטרה וחשיפת סוכנים.

שיטה יעילה?

רובוט בעל ארבע רגליים זה מעשי מאוד, מכיוון שהוא יכול להתגבר על מכשולים ומסתגל היטב לסוגים שונים של רצפות. הציוד הוא שלט רחוק. בנוסף, חיישני בטיחות מאפשרים לו למנוע התנגשויות. סוכן נשאר בקרבת מקום ומוכן להתערב בבעיה הטכנית הקטנה ביותר.

כרגע זה רקמבחן שיסתיים בסוף השבוע. המדינה מקווה אפוא להעריך את יעילותה של שיטה זו. אם זה יתברר כמוצלח, ספוט תחזור במהירות למגרש.

אנחנו מייצרים רובוטים ומאמנים כלבים לציית לפקודות שלנו. אבל פעם אחת התפקידים הם הָפוּך : אלה בני האדם שיצטרכו לציית לכלבלב הרובוט הקטן הזה!

אתה תאהב גם:

בלימה: לשכור כלב, לטייל עם פוחלץ, להתחפש לכלבלב… התרגולים חסרי היגיון הולכים ומתרבים

וירוס קורונה: אל תחטא את הכלב שלך. בעלי חיים שרופים או שיכורים מתרבים

הייטק כלבים: חפצים מחוברים לכלבים פלשו לשוק!

מה היתרונות?

גלה את המתכון שלנו להכנת המחית של הכלב שלך