כלבי גרייהאונד מקסימים שנהדו בספרד

מכירים את הגאלגוס?

גלגו הם כלבי גרייהאונד, משמש בספרד למרוצים : אם ל לצוד את הארנבת או בשביל קניות עם הימורי כסף. מגיל צעיר, הם כאלה מנוצל, מסומם, נוצל לרעה כדי להפוך לרצים הגדולים בכל הזמנים. ברגע שפוטנציאל המירוצים שלהם מוצה, או אם הם מפסידים במירוץ, בני המזל נשארים למתים ביער או בכבישים ציבוריים, אחרים נהרגים מיד או נהרגים.

הבעלים של הכלבים האלה הם הגאלגרו. במהלך מירוץ, הכלבים שלהם מייצגים את כבודם. אם הם מפסידים, הם מבזים את הגאלגרו שלהם ואז יכולים לסבול סבל נורא. לדוגמה ? "הטכניקה של הפסנתרן". זה מורכב מביצוע תליית הכלב כך שרגליו האחוריות יגעו בקרקע על מנת להאריך את הייסורים.

כלב גרייהאונד
קרדיטים: מריה תרזה טובר רומרו

היומי שלהם?

Vivre כלוא עם עשרות כלבים אחרים בסככה. להיות חסר תזונה, ניזון אך ורק מלחם יבש. אַלִים. צאו לרוץ, מירוץ, ציד או כבול על הליכון עד תשישות. ללא שם או סימן של אינדיבידואציה, כלבים אלה אינם נחשבים על ידי בעליהם (הגלגורוס) כיצורים רגישים וסובלים.

מה עושה החוק?

בצרפת, החוק מ-3 במרץ 1844 אוסר על שימוש בכלבים גרייהאונדים לציד. עם זאת, חוק זה אינו קיים בספרד. ולמרות שאסור להתעלל בבעלי חיים שם, הגלגרו הם אנשים שיש להם את כל הכוח נגד רשויות המשטרה. הם שייכים למעמדות חברתיים מועדפים שונים ואינם מהססים להפעיל איומים ואלימות נגד מי שיוצא נגדם, כמו המאפיה.

מרוץ כלב גרייהאונד
קרדיטים: סימונה פאצ'י

תודה רבה לעמותות

למרות שהם חסרי אונים נגד התנועה הזו, קיימות אסוציאציות לגריהאונדים האלה. קח לדוגמא כלבי גרייהאונד ללא גבולות מה שמעלה את המודעות לנושא זה ונלחם על איסור שיטות אלו. העמותה הזו פועלת להצלת גלגו. היא משחזרת כלבים רבים שנפגעו מהתעללות זו בספרד, ומביאה אותם לצרפת כדי למקם אותם במשפחות אומנה או לאימוץ.

קשה למקם את הכלבים האלה לאימוץ בגלל הטראומה הגדולה שהם סבלו. לעתים קרובות הם חוששים מאוד מגברים, ונדחפים לברוח. כלבים אלה זקוקים למרחב לשחרר קיטור, ולהרבה אהבה וסבלנות כדי לסמוך על בני אדם. אימוץ כלב כבר לא נעשה מתוך גחמה, וגלגו לשעבר אפילו פחות! למעוניינים צרו קשר עם העמותה. היא תהיה היחידה שתוכל להעריך באופן אובייקטיבי אם גלגו נעשה בשבילך, ושאתה עשוי לגלגו!

אם כלבים אלו נגעו בכם, העמותה מחפשת כל העת מימון להמשך פעולותיהם. חברות של 20 יורו לשנה עוזרת לה מאוד!

כלב גלגו גרייהאונד
קרדיט: יואלי / ג'וניור במשפחתה החדשה; כלב גרייהאונד גלגו ישן ויפהפה ומקסים שאומץ.

אתה תאהב גם:

ארה"ב: התעללות בכלב נתונה כעת לעונש של 7 שנות מאסר. צרפת בפיגור

האם לכלבים יש זכויות?

פוקסטרוט, הכלב ההומניטרי הנלחם נגד רצח העם הרוהינגה

לרקוד עם הכלב שלך, הדיסציפלינה האופנתית החדשה

תעלומת הכלבים הכחולים של בומביי