"חיית המחמד בעבודה" או קח את הכלב שלך איתנו לעבודה

האם אי פעם חשבת להחזיר את הכלב שלך למשרד? עבודה לצד הכלב שלך היא חלומם של מאסטרים רבים שעבורם קשה לעזוב כל בוקר ולהשאיר את החיה שלהם לבד… לקחת את בן לוויה על ארבע למקום העבודה שלך עדיין לא משהו מוסדר בצרפת. לפיכך, גם אם נוהג זה רחוק מלהיות הרגל לבעלי כלבים, הוא בכל זאת מתחיל להיות דמוקרטי יותר ויותר ויותר משרדים הופכים להיות "ידידותיים לכלבים". חוץ מזה, זה יהיה הזמן מתי ליותר מאחד מכל ארבעה משקי בית בצרפת יש כלב !

האם אני יכול לקחת את הכלב שלי לעבודה?

כלב קטן מול מסך מחשב
קרדיטים: monkeybusinessimages/iStock

בניגוד למה שרבים חושבים, החוק הצרפתי אוסר על נוכחות של כלב במקום עבודה רק במקרים מאוד ספציפיים : מנהלים ציבוריים ומפעלים שבהם היגיינה חיונית, כגון מפעלים הקשורים לבריאות או חברות בתחום המזון. לפעמים כלבים אסורים גם מטעמי ביטחון. רק כלבי טיפול מורשים יכולים להיכנס למקום מסוג זה.

מלבד המקרים המיוחדים הללו, אתה מורשה לחלוטין לקחת את הכלב שלך למשרד (למעט כלבי תקיפה בקטגוריה 1). כמובן שגם אם החוק מאפשר זאת, מעל הכל תלוי המעסיק שלך לתת לך את ההרשאה. אם האחרון מקבל את נוכחות הכלב שלך במקום העבודה שלך, עליך להתייעץ עם העובדים שלך. אכן, לא ניתן לכפות נוכחות של כלב על אנשים שעלולים לפחד ממנו או שאלרגיים אליו. אם אתם רוצים שהחיים המשותפים יתנהלו הכי טוב שאפשר ומתוך כבוד לעמיתים שלכם, עדיף לדון איתם מראש.

האם הכלב שלי יהנה להיות במשרד?

כלב ישן בסל שלו למרגלות השולחן של אדוניו
קרדיטים: monkeybusinessimages/iStock

ברגע שהכלבלב יתקבל על ידי כולם, השאלה היא: איך יהיה היום הראשון שלו במשרד? כדי לגרום לכלב שלכם להרגיש טוב במקום העבודה שלכם, הקפידו לארגן לו פינה קטנה בקרבתכם. ניתן להתקין סל או מחצלת עליה הוא יכול לשכב. ספק לו גם מים ואוכל אם הוא נוטה לאכול במהלך היום.

עם זאת, כדי שהכל יעבור כשורה, עליך לוודא זאת הכלב שלך חברותי עם כולם. הוא גם לא חייב להיות היפר אקטיבי. לְמַעֲשֶׂה, הוא יכול לבקש ממך ומעמיתיך לשחק באופן קבוע. הכלב שלך חייב להיות גם נקי כדי שיוכל לחכות עד לשעת ההפסקה שלך. לבסוף, הימנעו מלהביא כלב שנוטה לנבוח ועלול להפריע לעובדים שלכם.

מהם היתרונות בהבאת הכלב למשרד?

עובדים במשרד עם כלב ג'ק ראסל
קרדיטים: LightFieldStudios / iStock

לחיות מחמד בעבודה יש ​​יתרונות רבים עבור הכלב שלך כמו גם עבורך ועבור העובדים שלך! אכן, בעל חיים בעבודה יכול קודם כל להפחית מתח ואפילו לקדם ריכוז. זה כמובן משפיע רק על אנשים שזה בסדר שיש להם כלב במשרד, ומכאן החשיבות לקבל הסכמה של כולם. יתר על כן, עבור הכלב שלך, להגיע למשרד ולבלות איתך יום מהנה יותר מאשר להישאר לבד בבית. זה גם יכול לאפשר לו להתרועע. סוף כל סוף, כלב יכול גם לשפר תקשורת ולטפח אינטראקציות בין עמיתים.

אז אם זה מושך אותך ואם אתה חושב שהבוס שלך ומשתפי הפעולה שלך די פתוחים, דבר איתם על זה. ייתכן שהימים שלך במשרד לעולם לא יהיו אותו הדבר! כדי להרגיל את הכלב שלך לזה בהדרגה, אתה יכול להתחיל בהוצאתו יום או יומיים בשבוע.

שר לרווחת בעלי חיים בממשלה?

הכלב שלי אוכל דשא כדי לטהר: מיתוס או מציאות?