חברי הפרלמנט מציעים מבחן חובה לאימוץ כלב או חתול

גל של הצעות מעודדות שטף את הממשלה. מגיני מטרת בעלי החיים פעילים בתחום הפוליטי ויש להם המון רעיונות חדשניים: מבחן לאימוץ כלב או חתול, איסור למכור אותם בחנויות לחיות מחמד, עונשים מחמירים במקרה של התעללות…

120 המלצות הוגשו לממשלה

יום שלישי, 23 ביוני, לואיק דומברבל, סגן LREM עבור Alpes-Maritimes ונשיא קבוצת המחקר "מצב בעלי חיים" של האספה הלאומית, הגיש רשימה ארוכה של הצעות לשר החקלאות ולראש הממשלה. הם שואפים להילחם נגד התעללות ונטישה של חיות מחמד.

ישנן הצעות שונות כגון סנקציות קשות יותר שנגרמו בעבירה כזו. המרפין הנבחר רוצה שהם יגיעו ל-45,000 יורו בקנסות ו-3 שנות מאסר. נכון לעכשיו, הנאשמים מסתכנים רק ב-30,000 יורו ו-2 שנות מאסר שלא ממש מיושמים, כי חוק מתיר התאמות עונש אם יש לו עבר נקי וסנקציה של שנתיים או פחות. הרשימה כוללת גם צעד ידוע נוסף שכבר יושם במדינות אחרות: האיסור על מכירת כלבים וחתולים ב חנות חיות.

מבחן לאימוץ כדור שיער

עם זאת, הצעה אחת משכה במיוחד את תשומת לב הציבור. מדובר בהקמת מבחן ידע שהצלחתו תהיה חובה כדי להצליח לאמץ כלב או חתול. הבחינה תתבצע בצורה של חידון רב-ברירה (QCM) לְגַמרֵי חינם לעשות באינטרנט. הם יתייחסו לסביבה העתידית של החיה ולדברים שכל אדון פוטנציאלי חייב להיות מודע אליהם (עלויות, טיפול, מזון, חובות כגון זיהוי וכו').

באופן כללי, מקלטים לבעלי חיים (SPA וכו') כבר עורכים סקר קטן של מועמדים לאימוץ, וזה צעד טוב. עם זאת, עלינו להישאר סבירים ולא לסרב בקלילות לכולם. עלינו לחשוב על רווחתם של הכלבים מעל הכל: הם אינם מאושרים במקלטים, מסתכנים בהמתת חסד במקרה של אכלוס יתר ומצבם הרבה יותר טוב במשפחה אוהבת. לכן זו שאלה של למצוא מדיום שמח להסיט אינדיבידואלים קלילים מבלי לפגוע ברצינות באימוץ ולצבור את בעלי החיים המסכנים במקלטים עצובים.

לגרום למורים להיות אחראים

באשר למבחן, ההמטרה העיקרית לא תהיה לאסור החזקת בעל חיים, כי למשתתפים תהיה הזכות לחזור עליו מספר פעמים במקרה של כישלון. לכן זה יהיה בעיקר עניין של לדחוף אותם משקף ולהבין את האילוצים שהולכים יד ביד עם אימוץ על מנת להימנע מרכישות אימפולסיביות וחסרות מחשבה.

זה גם יאפשר להם ללמוד דברים כך שייגשו לתהליך זה בצורה מתאימה. אתר MCQ יכלול גם מאמרים וסרטונים כדי ליידע אותם ולהנחות אותם. בתור ה מוּצהָר הסגן: "המבחן הזה הוא לא משהו לעצבן את הצרפתים, אלא להעצים אותם. המטרה היא באמת שאנשים יהיו מודעים שיש להם לעשות עם יצור חי, לא מוצרי צריכה ».

אכן, אימוץ חיית מחמד אינו דבר שיש להקל בו ראש. זו מחויבות אמיתית לטווח ארוך. צריך להבין שזה יעלה טמפרטורותב ארגנט ובתוך אֵנֶרְגִיָה. בנוסף, הדאגה לשלומו תהפוך אז לחובה, כי כבר קיימים חוקים שונים להענשת התעללות ונטישה. עם זאת, כדור פרווה יכול גם להביא הרבה לאדונים שלו. אומנם זה ידרוש מאמץ, אבל בסופו של דבר זה ידרוש בהחלט שווה את זה.

מבחן תמיכה לכלב גבר לאמץ
קרדיטים: YamaBSM / Pixabay.

אתה תאהב גם:

הבריטים מצביעים עם הכלב שלהם! #קלפיות לכלבים

איך להילחם נגד נטישת חיות מחמד?

ארה"ב: התעללות בכלב נתונה כעת לעונש של 7 שנות מאסר. צרפת בפיגור…

עשה את הכלב שלך מאושר עם 3 מתכוני הפינוקים האלה

פעילות מהנה לאדון ולכלב שלו