ה-SPA מבקש ויתור כדי לאפשר שוב אימוצים

מאז הכליאה, האימוצים בחוץ לארץ במגמת עלייה. עם זאת, זה לא המקרה בצרפת כי שלנו המקלטים נאלצו לסגור את דלתותיהם. למרבה המזל, הנשירה לא גדלה עם נגיף הקורונה, הם נשארים יציבים. עם זאת, לא ניתן עוד לאמץ בארצנו בעל חיים שעלול לגרום לרוויה של מקלטים. אבל ה-SPA נלחם לשנות את זה.

מערכת אימוץ מרחוק

העמותה תבקש א פטור מחוז כדי שאימוץ יתאפשר שוב. התוכנית מורכבת מהקמת מערכת אימוץ מרחוק שתכבד מחוות מחסומים ותקני בריאות.

מאסטרים פוטנציאליים יתחילו בבחירת החיה שלהם באתר SPA. אתה יכול למצוא הרבה תמונות של כדורי שיער כאמור. לאחר מכן המקלט היה מציע להם לקבוע תור, תוך הקפדה על כך שלא יפגשו אף אחד. היינו מציגים אותם עם החיה ממרחק ואם הם יסכימו, הם יכולים ללכת עם זה.

אימוץ כלבים
קרדיטים: FatCamera / iStock

אפליקציה למשפחות מארחות

יש בעיה שנייה כרגע. כמה אנשים עם וירוס קורונה חייבים ללכת לבית חולים. וכשיש להם חיית מחמד ואין מי שיחזיק אותה, הם מוצאים את עצמם בצרות. לפיכך ה-SPA יצור א יישום לשים את האנשים האלה במגע עם משפחות אומנה שמציעות לטפל בכדור השיער שלהם עד תום ההסגר.

הנה הסיבה שזה זמן מצוין לאמץ או להפוך למשפחת אומנה

קודם כל נזכיר את זה אין ראיות שחיות מחמד יכולות להעביר את נגיף הקורונה לבני אדם. לכן אין צורך להיכנס לפאניקה ליד כלבלבים.

יתרה מכך, בזמני הכליאה הללו, אין דבר טוב יותר מכדור פרווה קטן לצדו. הצרפתים ממוקמים בבית, מעולם לא בילו כל כך הרבה זמן עם חיות המחמד שלהם. והם מעולם לא היו מאושרים יותר שאימצו אותם. כלבלב הוא א בריתו תמיכה מוסרי, ישות שאנו אוהבים ושהוא גדול נוחות. אלו דברים יקרי ערך שכולנו צריכים בתקופות משבר אלו.

לבסוף, נזכור גם שלהחזיק כלב הוא הגביע הקדוש כרגע כי זה כרטיס כניסה לקחת קצת אוויר צח. זו לא סיבה טובה לאמץ כי הכליאה תסתיים יום אחד, אבל זה תוספת קטנה עבור נשמות הצדקה שיסכימו להיות משפחה מארחת ולאכסן כלבים של אנשים בהסגר במהלך הכליאה. כן, יציאות הקשורות ל"צורכי חיות המחמד" מורשות. להישאר סגור 24 שעות ביממה יכול לשגע אותך במהירות. אבל כשיש לך כלב, יש לך הזכות לטייל איתו. הוא אפילו מומלץ כי הוא חיוני לרווחת בעלי החיים, פרמטר חשוב שאסור לשכוח גם בשעת משבר.

כלב ילדה חיבוק ילד
קרדיט: kristina888 / iStock

אתה תאהב גם:

5 תמונות נוגעות ללב של כלבים לפני ואחרי אימוץ

חייו של ותיק משתנים כאשר הוא מאמץ כלב

קבלת פנים לכלב: 6 טיפים שאסור להתעלם מהם!

8 חדשות טובות לכלבים שיעודדו אותך קצת בימים מעוננים אלה

הטיפים שלנו להחזרת התיאבון שלו