הנשכח הגדול של הכליאה

הנשכחים הגדולים של הכליאה הם כנראה חסרי הבית וחיות המחמד שלהם. אכן, קשה מאוד "להישאר בבית" כשאין לך "בית". אז אילו פתרונות עומדים לרשותם?

רוב מקומות הלינה מסרבים לחיות מחמד

תוכנית החירום הממשלתית נותנת פתרונות שונים לקליטת חסרי בית. 172,000 מקומות דִיוּר במרכז וכמעט 7,800 מקומותמלון הועמדו לרשותם. עיריות גם רכשו עבורם חדרי כושר או האנגרים. עם זאת, הפגישה של כל האנשים הללו באותו מרחב מקדם את התפשטות הנגיף…

בנוסף, בעלי חיים מסורבים שם רוב הזמן. עם זאת, להומלסים רבים יש כלב. משבר או לא משבר, כדורי הפרווה האלה הם המשפחה שלהם ולכן ברור שאי אפשר לנטוש אותם. הארגונים הלא ממשלתיים קוראים לממשלה לקחת את הפרמטר הזה בחשבון. ואכן, האמצעים שנקטה על ידי המדינה הם יותר מ מְאַכזֵב.

אתר קמפינג לחסרי בית וכלביהם

לכן הוצעו חלופות פה ושם. ראש העיר של לה רושל פתחה מחדש, למשל, אתר קמפינג כדי להכיל את הצמדים המתקשים הללו. הומלסים שאין להם כלבים עדיין מנותבים למלונות ולמרכזים, אבל אלה שיש להם נשלחים ל-camping du soleil, מקום האירוח האחרון של העיר באוויר הפתוח.

פאטימה, חסרת בית מדוקס-סבר מתגוררת שם מאז הפתיחה. מבחינתה זו יוזמה טובה: הכל בסדר. החוקים היו ברורים מההתחלה. כולם מטפלים בכלבים שלו, קושרים אותם, מטיילים איתם ברצועה ואוספים את הצואה. »

אנחנו גם מספקים להם אוהלים מצוידים במיטת מחנה, כרית, שק שינה, מזרון אוויר, שולחן, כיסא… זו התחלה. עם זאת, זה עדיין עצוב שבעלי חיות מחמד כן מופלה לרעה כך ואינו יכול לגשת ללינה חברתית באותם תנאים כמו שאר חסרי הבית…

אתה תאהב גם:

סולידריות וקורונה: אנשים מציעים לטפל בכלבים של הצוות הסיעודי

נגיף הקורונה גורם לגל של סולידריות לעזור לקשישים ולכלבים שלהם

וירוס קורונה: אל תחטא את הכלב שלך. בעלי חיים שרופים או שיכורים מתרבים

8 ירקות שטובים לכלבים

5 כללים שכדאי לעקוב אחריהם כדי להאכיל נכון את הכלב שלך