הכינו את הטיול שלכם לחוף עם הכלב שלכם כך שהכל ילך כשורה

הכלב שלכם הוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה ולא בא בחשבון שהוא לא מלווה אתכם בחופשה? בין אם הים נמצא במרחק של מספר שעות או כמה צעדים מהבית שלכם, יום בחוף הים עם הכלב שלכם לא יכול להיות מאולתר. ואכן, אם חיית המחמד שלכם תהיה מרוצה מהבריחה הקטנה הזו, תצטרכו להיות ערניים בכמה רמות!

גלה על חופים ידידותיים לכלבים

כלב בחוף הים
קרדיטים: Margarita Monge Ortega / iStock

לפני היציאה לחופשה, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לברר אילו חופים ידידותיים לכלבים. זה אולי נראה טריוויאלי, אבל בעלים רבים מוצאים את עצמם עם רגליהם בחול, חיית המחמד שלהם בקצה הרצועה, פנים אל פנים עם שלט "אסור לכלבים". כדי למנוע אי נוחות מסוג זה, עדיף להקדים את הטיול שלך לחוף על ידי בירור אילו מהם מאפשרים לחברינו את הכלבלבים. כי כן, הכלב שלך לא רצוי בכל החופים! כדי לעשות זאת, אתה יכול לבקש מידע בלשכת התיירות של העיר של יעד החופשה שלך. אחרת, עבור ישירות אל האתר הזה עם קטע המוקדש לחופים מורשים לכלבלבים.

לגבי נסיעות לחו"ל, תצטרך לברר על החקיקה המקומית. זכור תמיד לקחת איתך את ספר הבריאות והניירות של הכלב שלך! זכור גם לרשום את מספר הטלפון שלך על הצווארון שלו למקרה שהוא ילך לאיבוד.

הגן על הכלב שלך מהחום

כלב רץ לאורך החוף בשקיעה
קרדיטים: Kuziki / iStock

אתה בהחלט כבר מודע, אבל מומלץ מאוד לא לחשוף את עצמך לשמש בין השעות 12:00-16:00, וזה אותו הדבר עבור הכלב שלך! הגוון של שמשייה לא יספיק כדי להגן על הכלב שלך בשעות החמות ביותר. לכן עדיף ללכת איתו לים מוקדם בבוקר או בסוף היום. יהיו פחות אנשים והטמפרטורות יהיו הרבה יותר נסבלות עבור הכלב שלך, אבל גם עבורך. אחרת, החול הלוהט באמצע היום עלול לשרוף את רפידותיו השבריריות. אחרת, להשמשייה, אפילו מוקדם בבוקר, חיוניתכי הכלב שלך יכול להישרף מהשמש. הביאו גם את קערת המים שלו ולהציע את זה באופן קבוע כדי לשמור עליו לחות.

כדי לרענן אותו, הרטיבו אותו באופן קבוע על הבטן, הרגליים והצוואר. יש גם מחצלות או מעילים לקירור שבזכות הלחות עוזרים לשמור על טמפרטורה קרירה ונעימה יותר עבור חיית המחמד שלכם.

פיקוח על הרחצה של הכלב שלך

כלב קטן מול הים
קרדיטים: אירינה פילקובה / iStock

גם אם הרעיון לשחות עם הכלב שלך מפתה, אתה צריך לדעת שאתה אף פעם לא מכריח חיה להיכנס למים. אם האחרון כבר מפחד, זו הדרך הטובה ביותר להגעיל אותו לכל החיים ולאבד את האמון שלו בך. תן לו להיכנס למים כאוות נפשו ואם הוא לא רוצה תשחק איתו על החול. היזהר, מי מלח שנבלעים בכמויות גדולות עלולים לגרום לשיכרון חושים ולגרום להקאות ולשלשולים משמעותיים. אז הימנע ממשחקים שעלולים לגרום לכלב שלך לשתות את הספל. אם יש לך כלב מסוג ברכיצפל והוא אוהב לשחות, עדיף שילבש אפוד, מכיוון שהם מתעייפים מהר יותר ונוטים לשתות מהכוס בקלות רבה יותר מכלבים אחרים.

לבסוף, כשאתם חוזרים מהחוף, שטפו תמיד את חברכם בעל הארבע רגליים במים נקיים כדי להיפטר משיערו ממלח.

להפוך את הכלב שלך לגיבור דיסני

8 סכנות קיץ שהכלב שלך עלול להתמודד עם