הטיפים שלנו להחזרת התיאבון שלו

האם אתה מודאג כי הכלב שלך לא אוכל כמו פעם? עצוב אותך לראות אותו כבר לא מנופף בזנבו משמחה כשאתה מביא לו את הקערה שלו… אובדן תיאבון הוא סימפטום שכיח אצל כלבים. ברוב המקרים, קושי זה הוא זמני. הדבר החשוב ביותר הוא להבין מה גרם לכלבכם לאמץ פתאום שינוי בהתנהגות האכילה.

אלא אם כן הכלב שלך החליט להתחיל דיאטה קטנה כדי להבטיח את "גוף הקיץ" שלו של השנה, אובדן התיאבון הזה אומר שמשהו חייב להשתנות באורח החיים שלו.

גלה את הסיבות העיקריות שעשויות להסביר מדוע הכלב שלך אוכל פחות מבעבר, וגלה טיפים להחזרת התיאבון שלו.

למה הכלב שלי לא אוכל יותר?

1. ככל הנראה הכלב שלך הוא אוכל אוכל

אולי למסייה נמאס מהקרוקטים שלו! נסו לשבור את השגרה על ידי לגוון את האוכל שלו. הוא כנראה לא מעריך את זה יותר. יתרה מכך, אם הוא לא מסיים את הקערה שלו, וודאו זאת מנות שאתה מציע לו הם מותאם לגזע שלו כמו גם למורפולוגיה שלו.

2. ייתכן שהכלב שלך חולה

בדיוק כמו אדם, כשהוא חולה, כלב מאבד את התיאבון. חשוב על להתייעץ עם הווטרינר שלך. מחלות שאולי יש לו מגוונים. ייתכן שיש לו מחלה הגורמת לחום, בחילות, הקאות, כאבים. הוא גם יכול היה להרעיל את עצמו או לסבול מאי ספיקת לב. בקיצור, המחלות הן רבות ו מוטב לברר לרפא.

3. יכול להיות שזו סתם בעיית טעם

ואכן, אם במקרה נתת לו את שאריות הארוחות שלך והוא מעדיף אותן על פני הקרוקט שלו, הוא כנראה יטה לא לגעת בקערה שלו. מחכה שתיתן לה משהו טוב יותר טעם (אבל לא בהכרח לבריאותו, כי, זכרו, מלח גרוע פי כמה וכמה עבור הכלב שלכם!).

כלב תות
קרדיטים: Pxhere

4. טיפול תרופתי מקצץ לו את התיאבון

אם הוא לוקח תרופותתגלה על הפתק ולראות אם לא השפעה מדכאת תיאבון. זה המצב לגבי תרופות מסוימות. לְנַסוֹת לפנות לווטרינר שלך כדי לברר אם אין תרופות אחרות יותר מתאים.

איך אני יכול לעזור לכלב שלי להחזיר את התיאבון שלו?

1. שחזרו הרגלי אכילה טובים

השאלה שצריך לשאול היא לא באמת "מה לעשות?" " אלא "מה לא לעשות". אם הוא לא אוכל, כנראה שתטטו להציע לו דברים מעוררי תיאבון יותר. כמו פינוקים. אבל זה מעל הכל לא הרגל שהוא צריך ללמוד ! אתה יכול עם זאת לשנות מאכל או טעם.

אחרת, יש טכניקה כדי לעודד את בן לוויתך הקטן לאכול עוד כשאתה נותן לו את הקערה שלו. בערב, לאחר שהביאו לו את הארוחה, השאירו לו את הקערה שלו זמין 20 דקות בלבד. הוא צריך לחזור להרגל לאכול ב שעות מוסכמות ואת כל הקערה שלו (או לפחות לאכול את השבעה).

קערת גורים
קרדיטים: jagdprinzessin / Pixabay

2. אם הבעיה נראית עמוקה יותר, התייעץ עם הווטרינר שלך

קח מיד לבקר את הווטרינר שלך. אם זו מחלה, הוא יזהה אותה וידע לרפא אותה. אם זו תרופה, הוא כנראה ירשום לך תרופה נוספת ללא תופעות לוואי.

מסקנה, אם הכלב שלך כבר לא אוכל, תסתכל קודם הסיבה מאובדן התיאבון הזה. אם הבעיה נראית רפואית, פנה מיד לוטרינר!

בתקווה שבן לוויה הקטן שלך יחזור מהר לתיאבון…

מקורות

אתה תאהב גם:

לתת שוקולד לכלב שלך: האם זה מסוכן?

בישול לכלב שלך: 3 דברים שכדאי לדעת לפני שמתחילים

הכלב שלי אוכל מהר מדי: 5 עצות לכלבים גרגרנים

ה-SPA מבקש ויתור כדי לאפשר שוב אימוצים

תעודת יציאה חדשה לסמארטפון תקל על בעלי הכלבים