האם כלב בדירה מתחרז עם כלב אומלל?

נהוג לחשוב שהזמן הטוב ביותר לאמץ כלב הוא כשיש לך בית עם גינה גדולה. עם זאת, כלב בדירה יכול להיות לגמרי מאושר ומאושר! בכל מקרה, זה יהיה המצב אם תכבדו כמה "כללים" החיוניים לאושרו של הכלב שלכם, בין אם בדירה ובין אם בבית.

לבלות זמן עם הכלב שלך

כלב משחק עם המאהבת שלו על המיטה
קרדיטים: gpointstudio / iStock

הכנסת כלב לדירה אפשרית בהחלט אם יש לך זמן להקדיש לזה. ואכן, הכלב הוא יצור חברתי שיש לו צורך קבוע להיות בקשר עם אדונו, בני משפחה אחרים או בני אדם אחרים. אל תשכח שיש לך כלב אומר לפחות 10 שנים ביחד, ואולי אפילו יעבור איתך! אז אם אתם מודעים לאחריות ולזמן להשקיע בטיפול בכלב שלכם על בסיס יומי, לכו על זה. אם אתה שם בשבילו, הוא לא יהיה אומלל בדירה.

בחרו כלב המתאים למגורים בדירה

כלב מלטף על ידי אדונו
קרדיטים: Solovyova / iStock

התכוון בכך שחשוב שתבחר את האישיות של הכלב שלך. זה לא משנה מאיזה גזע או גודל, זה לא באמת משנה מכיוון שאנו רואים הבדלים בהתנהגות ובאישיות בין כל כלב מאותו גזע. בחרו כלב התואם את הזיקה שלכם ויסתגל למגורים בדירה. אל תבחרו בכלב מתרגש יתר על המידה, אלא בחיה שיודעת להתיישב בבוא העת. זה לא שולל כלבים אנרגטיים, אתה רק צריך להיות מסוגל לספק להם את מנת הטיולים היומית שלהם. הימנע גם מכלבים שנובחים קצת יותר מדי בקלות. אם הכלב שלך נובח בכל פעם שהוא שומע את אחד השכנים שלך זז, זה יכול להפוך במהירות לבעיה, לא רק עבור השכן שלך שלא ישמח, אלא גם עבור הכלב שלך שעלול לעורר חרדה מהרעש.

כבד את האיזון והצרכים הטבעיים של הכלב שלך

כלב רץ עם המאהבת שלו בשדה
קרדיטים: Solovyova / iStock

תארו לעצמכם שכלב בדירה הוא לעתים קרובות יותר בחוץ מאשר כלב שגר בבית עם גינה. אכן, בדירה אתה מחויב להוציא את הכלב שלך החוצה. לכן הוא יוכל לגלות סביבות חדשות ולהתרועע על ידי מפגש עם חברים חדשים של כלבים וחברים אנושיים. זה גם יאפשר לגור להתאמן מהר יותר. מלבד היותם צורך פיזי עבור הכלב שלכם, טיולים חיוניים גם לאיזון הנפשי שלו. בזמן שאתה לא, אתה יכול להשאיר צעצועים עבור חיית המחמד שלך כדי לעורר ולכבוש אותה., כמו משחקי מודיעין או עצמות על מנת לספק את הצורך שלו ללעוס. אחרת אפשר גם להחביא פינוקים בדירה כדי שיוכל לצוד בכיף.

לסיכום, כלב יכול להיות לגמרי מאושר בדירה אם אתה מוכן לענות על הצרכים הטבעיים שלו ולהיות שם בשבילו. אז, שים קץ לרעיונות שהתקבלו על ידי הצעדה (אם אתה מוכן כמובן)!

כלבים לסנן את קוביד-19 במקומות ציבוריים?

4 סיבות מדוע הכלב שלך מלקק אותך