באיזה סוג מיטה הכלב שלכם צריך לישון?

אי אפשר לאלתר את השינה של הכלב שלך. כדי שיהיה מאושר וירגיש טוב בבית, חשוב לשריין לו מקום רק בשבילו. שטיח, כרית, סל, נישה, מזרון… היום, יש שפע של מיטות המוקדשות לחברים ארבע הרגליים שלנו. אבל איך לעשות את הבחירה הנכונה? זה תלוי בך, אבל אנחנו הולכים לתת לך קצת עזרה כדי לראות דברים בצורה ברורה יותר!

חשיבות השינה אצל כלבים

בולדוג ישן על המיטה
© alice-mourou / Unsplash

כלבלבים צריכים הרבה יותר שינה מבני אדם. לְמַעֲשֶׂה, גור ישן בערך 90% מהיום ואחד כלב בוגר בממוצע 13 שעות ביום. לאור הנתונים הללו, נראה כי חיוני לשמור מקום לבחירה כדי שהחיה שלך תוכל לנוח כמו שצריך, במיוחד מכיוון ששינה חשובה מאוד לכלבים. אז, בדיוק כמונו, כלב שלא ישן יכול להרגיש עייפות עזהאו אפילו להתפתח בעיות התנהגותיות במקרים החמורים ביותר.

איזה סוג מצעים לבחור?

כלב ישן בסל
© tom-hills / Unsplash

מחצלות, כריות, מזרונים או סלסלות: מצעים לא חסרים. עם זאת, הדבר החשוב ביותר הוא עדיין לבחור מיטה נוח עבורו ולכן מותאם למורפולוגיה ולגודל שלו. העובדה שהוא ניתן לכביסה במכונה היא גם קריטריון שיש לקחת בחשבון לצורך תחזוקה קלה יותר. עבור כלבים שמתבגרים מעט וסובלים מדלקת מפרקים ניוונית, האפשרות הטובה ביותר היא המזרון. האחרון חייב להיות די מוצק עם עובי משמעותי על מנת לתמוך במפרקים של הכלב. המוצקות גם תאפשר לו לקום ביתר קלות, כי הוא לא ישקע בה יותר מדי. אם אין לך מקום קצת מחוץ לדרך כדי שיבודד את עצמו, אתה יכול גם לבחור נישה פנימית קטנה.

לבסוף, אם אתה שם לב שהכלב שלך מתחיל באופן קבוע להתעטש כאשר הוא בסל שלו, סביר מאוד שכן אלרגי לחומר. במקרה זה, נסה להחליף את המצעים שלו למשהו אחר, רצוי על בסיס חומר טבעי. לצורך תחזוקה יש לשטוף עם חומר ניקוי היפואלרגני.

כמה רעיונות שינה עבור הכלב שלך

המלונה המודרנית הפנימית תאפשר לכלבכם ליהנות ממיטה נוחה תוך הכנסת מגע מעוצב לפנים שלכם.

אם אתם רוצים לשלב עסקים עם הנאה, הנה נישה לרהיטים! זה האחרון ישמש גם כמיטה לכלב שלך וגם כרהיט להנחת קישוטים או חפצים יומיומיים אחרים.

מזרון קטן בצורת ספה זה מתאים באופן מושלם לכל פנים לנוחות מירבית של הכלבלב שלך! מוצק, מרווח ולא גבוה מדי, הוא מושלם עבור כל הכלבים.

סוג זה של סל מזרן הוא השילוב המושלם של נוחות, תמיכה ומרחב. היזהר לא לבחור אותו מוצק מדי או רך מדי אם לכלב שלך יש דלקת מפרקים ניוונית.

הנה ספה מעוצבת קטנה שעוצבה במיוחד עבור חברינו לכלבלבים! אם הכלב שלכם מתחיל להזדקן או קטן קומה, שימו לב לגובה הספה. הוא אכן יכול להתקשות לרדת או לעלות.

אם אין לכם אפשרות להקדיש לכלב שלכם פינה בה הוא יכול לבודד את עצמו, נישה מסוג זה יכולה להיות מעניינת. בנוסף, העיצוב שלו באמת חמוד מדי!

הנה עוד נישה עיצוב הרבה יותר עם הצורות הגיאומטריות מאוד שלה. הקפד לבחור מידה גדולה מספיק כדי שהכלב שלך יוכל לנוח בנוחות.

10 הערים הידידותיות ביותר לכלבים בעולם

3 דברים שכדאי לדעת לפני שמתחילים