איך אני מראה לכלב שלי שאני אוהב אותו?

בחודש פברואר הזה המוצב בסימן האהבה, אתה תוהה איך להראות לכלב האהוב שלך שאתה אוהב אותו? ואת זה אפשר להבין, כי אם הוא לא מתקשה להוכיח לך את אהבתו, זה יכול להיות יותר מסובך עבורך, במיוחד כי אתה לא ממש יודע איך להתנהל. אז הנה כמה טיפים קטנים שכדאי ליישם בחיי היומיום שלך כדי לעזור לך!

למד להבין את הכלב שלך

ג'ק ראסל הקטן מחזיק את הרצועה שלו בפיו
קרדיטים: damedeeso / iStock

כאשר אנו משאילים רגשות לכלב, למשל עצב, אנו שומעים לעתים קרובות את ההשתקפות "אולאלה אבל תפסיק, זה רק כלב!" ". לאהוב את הכלב שלך מתחיל עם התחשב בו כאינדיבידואל שלם עם רגשות ורגשות, כמוך. כן, כלב יכול להיות עצוב, שמח, מתוסכל, מפחד וכו'. שינוי פתאומי בחייו יכול אף לגרום לו לשנות לחלוטין את התנהגותו.

אז כדי להראות לו שאתה אוהב אותו, תצטרך להכיר אותו ובעיקר להבין את ההתנהגות שלו. למשל, כלב שפתאום נושך אדם כשאתה מחשיב אותו לכלב הכי נחמד בעולם, זה יכול לקרות. זה לא מתוך רוע לב טהור, אלא פשוט דרך עבורו לשלוח הודעה כשזה קורה. מנקודת מבט אנושית, זה כמובן לא נתפס באותה צורה. כלבים רבים מומתים לאחר שנשכו מישהו. זו הסיבה שחיוני ללמוד לפענח את ההתנהגות של האדם. התעניינות בשפתו היא הדרך הטובה ביותר לתקשר איתו. כך תשיגו את השיתוף היפה ביותר ותדעו להימנע מתאונה אפשרית.

קח את הזמן לתת לו זמן איתך

כלב בטיול עם זוג האדון שלו
קרדיטים: monkeybusinessimages/iStock

הכלב שלך הוא יצור חברתי ואוהב אותך ללא תנאים. לכן הוא צריך לבלות איתך וזה יהיה הוגן להחזיר לך טובה. אימוץ כלב פירושו שיש זמן להקדיש לו. השארת אותו כל היום בחצר או בגינה שלך לא תשמח אותו אם הוא לא איתך. אם אתם לא מוכנים להשקיע כמה שעות ביום בטיפול בו, לא ממש כדאי לאמץ כלב…

בילוי זמן עם הכלב שלך חיוני לאיזון שלו ורק דורש מעט ארגון. רק לצאת איתו לסיבוב זה הזמן שתיתן לו. ברור שאנחנו לא מדברים על ללכת מסביב לבלוק בחמש דקות כי אין לך זמן. לא, אנחנו מדברים על הנסיעה האמיתית! זה שבו אתה עוזב לשעה (הכל תלוי ביכולות של הכלב שלך) ואיפה אתה נותן לו ללכת כדי שהוא יוכל לרחרח. זה שבו אתה לוקח את הכדור האהוב עליו לשחק איתו. מלבד הנסיעה, אם אתה אוהב ספורט והיכולות של הכלב שלך מאפשרות זאת, אתה יכול לתרגל פעילות קבועה ביחד. זה יכול להיות למשל קני-קרוס, רצועת גמל או אפילו זריזות. יש המון פעילויות לבלות עם חברך בעל הארבע רגליים!

תן לכלב שלך יותר חופש

כלב עם 4 כפות באוויר מלטף
קרדיטים: BartekSzewczyk / iStock

בעולמנו הנוכחי, לכלב אין ברירה אלא להסתגל לקצב החיים של אדונו: ב-6 בבוקר הקערה שלו מוגשת, ב-6:30 בבוקר הוא צריך לצאת לעשות פיפי גם אם הוא לא רוצה. בכל מקרה, הוא יצטרך לחכות להפסקת הצהריים שלך כדי לצאת שוב אז הוא יצטרך להקל על עצמו. ומשעה 7 בבוקר הוא צריך לחכות לבד בבית אדוניו עד שהוא חוזר הביתה מהעבודה.

אם תיקחו צעד אחורה, בוודאי תבינו שאתם לא באמת נותנים לכלב שלכם חופש, אבל אל דאגה, אתם בעלים לא רעים. החיים הם שרוצים את זה והכלב שלך לא אומלל, רחוק מזה! עם זאת, כדי להוכיח לה את אהבתך, אתה יכול מדי פעם לקחת את הזמן לתת לו את הבחירה לחיות את חייו ככלב כראות עיניו. איך? לדוגמה, בטיול, תן לו לעשות את זה כשהוא עוצר לרחרח במקום למשוך ברצועה. אתה יכול גם לתת לו את החופש לבחור את כיוון ההליכה שלו בכל צומת. יתר על כן, למרות שהוא חמוד שאי אפשר לעמוד בפניו מכורבל בסל שלו, אל תלכו ותדגדג אותו אם הוא לא ביקש כלום. תנו לו לבוא אליכם וקחו את הזמן ללטף אותו כשהוא מבקש את תשומת לבכם. כל תשומת הלב הקטנה הללו יחזקו את הקשר שלכם.

ודא שהצרכים שלהם מתמלאים

שני כלבים מתחשק ללכת על החוף
קרדיטים: Merril Buckhorn / iStock

בחברה הנוכחית שלנו, לכלבים כבר אין זכות לכלום. הם לא יכולים להפסיק לרחרח ריחות תוך כדי תנועה ואסור להם לנבוח. הם גם לא יכולים ללכת לכלבים אחרים ואסור להם לצוד. חוץ מזה, המאסטרים שאוהבים את הכלב שלהם מעל הכל רוצים רק אושר. כן, אבל לכלב כדי להיות מאושר חייבת להיות אפשרות לפעול בהתאם לטבעו. זאת אומרת, כמו כלב!

אז כדי להראות לו כמה אכפת לך ממנו, הקפד לענות על הצרכים שלו. במקום הראשון, הכלב הוא חיה חברתית. לכן הוא צריך לפגוש אנשים ובמיוחד קוגנרים אחרים. כאשר אתה פוגש כלב אחר בטיול או בפארק, שאל את הבעלים אם זה בסדר לתת לכלבים שלך להיפגש. הימנע ממפגשים ברצועה, שחרר את הכלב שלך כדי שהוא יוכל להתבטא. הוא בהחלט ירצה לשחק עם חברו החדש. מצד שני, הכלב הוא חיה שחיה בעולם של ריחות. אז גם אם יש לך מגרש גדול, הקפד להוציא את הכלב מדי יום כדי שיוכל לגלות חדשים. חשוב לו שיוכל לספק את הצורך הטבעי והחיוני הזה לאיזון שלו.

לסיכום, להוכיח לכלב שלכם שאתם אוהבים אותו זה פשוט לכבד את צרכיו ולהציע לו קצת חופש, אבל גם לעשות צעד לקראתו כדי לנסות להבין אותו וכמובן לבלות עם הצדדים שלו.

תשמח את הכלב שלך עם שני מתכוני הפינוקים האלה

למה הכלב שלך עושה פיפי כשהוא שמח?