איזה שימוש ואיזה יתרונות?

בשנות השלושים פיתח דוקטור אדוארד באך את 38 סליקי הפרחים המפורסמים שלו. כל אליקסיר עשוי מתמצית של פרח וכל פרח קשור למצב נפשי. למעשה, פרחי באך אינם מרפאים מחלות, אלא עוזרים לעבוד על רגשות שליליים שיכולים להשפיע על מצב הבריאות הכללי שלנו. נוצרו במקור כדי להקל על מחלות של בני אדם, פרחי באך יכולים לעבוד גם עם חברי הכלבים שלנו, וכל שאר החיות לצורך העניין!

מהם פרחי באך?

פרחי באך ובקבוק שמן אתרי
קרדיטים: Heike-Brauer / iStock

פרחי באך הם שיטה פשוטה וטבעית שתאפשר הרמוניזציה של מצבים רגשיים. ניתן להשתמש באליקסירים עבור בני אדם, בעלי חיים וצמחים כאחד. ד"ר באך רשום 38 פרחים בעלי סגולות מיוחדות שהוא אחסן תחתיו עוד 7 כותרות כלליות שכל אחת תכוון לרגש. לפיכך אנו מוצאים:

  • פחדים וחוסר ביטחון
  • ספקות ואי ודאות
  • חוסר עניין
  • בְּדִידוּת
  • פגיעות ורגשנות
  • עצב ודיכאון
  • מערכת יחסים קשה

בנוסף ל-7 הכותרות הללו, אנו מוצאים סם אחרון בשם " לְהַצִיל (אמצעי חירום). נחשב גם ל"פרח ה-39", הוא פותח על ידי ד"ר באך למצבי חירום. למשל מצב של הלם, מתח עז, התקף פאניקה וכו'. כמו כן, ניתן לקבל אליקסיר בהתאמה אישית לאחר מענה על שאלון על מנת למקד את הצרכים שלכם. הסליקים מגיעים בצורת בקבוקי טפטפת ולכן קלים מאוד לשימוש.

איך להשתמש בהם עבור הכלב שלך?

שני כלבים יושבים ושוכבים ליד סלסלת פרחים עם בקבוקי שמנים אתריים לפניהם
קרדיטים: cynoclub / iStock

קודם כל, רצוי לבחור את הפרחים אשר יוכלו להקל על הכלב שלכם. אנחנו מדברים לעתים קרובות על סם ההצלה במצבי לחץ, אבל יש הרבה אליקסירים של בעלי חיים אחרים. ואכן, לכלבים יש רגשות בדיוק כמו לגברים ולכל פרח יש את השימושים שלו. עם זאת, חשוב להכיר היטב את שפתו של כלבכם, אחרת אתם מסתכנים בפירוש שגוי של חלק מהתנהגותו. עם זאת, אתה יכול לתת ליקסים לבעלי החיים שלך ללא חשש. אם זה לא נכון, זה לא יחמיר את המצב.

לגבי המינון, אתה יכול לתת 4 טיפות 4 פעמים ביום לחיית המחמד שלך. להצלה יש לתת 4 טיפות, או 2 לחצים אם מדובר בתרסיס, כמה פעמים שצריך. לבסוף, אם הכלב שלך לא משתף פעולה במיוחד בשביל פת, אתה יכול גם למרוח אותו ישירות על הרפידות, השפתיים או אפילו הבטן.

מהם היתרונות של פרחי באך?

כלב שמח שוכב בדשא
קרדיטים: damedeeso / iStock

היתרונות של פרחי באך רבים ופשוט תלויים בסימפטום שיש לטפל בו. באופן כללי, הם יאפשרו להתגבר על חסימות רגשיות או יותר הרגלים התנהגותיים אצל כלבים. בדרך זו, פרחי באך יעזרו לחיית המחמד שלכם להתגבר על מצבים רגשיים מסוימים כמו פחד, מתח, היפראקטיביות וכו'. למשל, לכלב שצריך להסתגל למצב חדש, כמו מעבר דירה, אפשר לתת לו סם אגוז. עבור כלב קצת היפראקטיבי, נסה ורבנה. לבסוף, אם הוא ביישן, אתה יכול לנסות אגוז מוסקט!

לסיכום, פרחי באך יכולים להיות שימושיים כמעט בכל מצב! מתקבלים על ידי עירוי, אליקסירים, בניגוד לשמנים אתריים, אינם מייצגים כל סכנה ואין להם תופעות לוואי עבור הכלב שלך!

איך לבחור תחפושת ליל כל הקדושים מתאימה לכלב שלך?

מדוע כלבים מנופפים בכפותיהם כאשר הם נשרטים?