איזה פינוקים לבחור עבור הכלב שלך?

פינוקים הם חלק בלתי נפרד מחיי היומיום של בעל הכלב. ואכן, בין אם זה פשוט לרצות אותו או לתגמל אותו בעקבות תרגיל מוצלח, זהו כלי חיוני בחילופי הדברים עם בעל החיים שלו. אבל איך תבחרו פינוקים טובים לכלב שלכם? זה מה שאנחנו הולכים לראות מיד!

דווקא מתוק או מלוח?

כלב שוכב מול ערימת פינוקים
קרדיטים: sanjagrujic / iStock

אין צורך לשאול את הכלבלב שלך את השאלה, הוא לא צפוי לענות לך! במציאות, זה לא ממש משנה. אכן, גם אם ד'באופן כללי, אנו רואים שכלבים נוטים לכך ליהנות יותר מפינוקים מלוחים, זה באמת תלוי בכל אחד. אם אתה רוצה לרצות את הכלב שלך בכל מחיר, צפה בתגובות שלו ולמד לזהות את הפינוקים שהוא מעריך במיוחד. כך תוכלו לקחת זאת בחשבון במהלך היציאה הבאה שלכם למרוצים. לבסוף, אם הייתה לנו עצה אחת בשבילך, היא הייתה להגביל את הפינוקים הממותקים. למה ? מהסיבה הפשוטה והטובה שסוכר לא ממש מומלץ לכלביםמכיוון שהוא יכול לגרום לסוכרת.

ממתקים תעשייתיים

כלב מרחרח פינוק
קרדיטים: Chalabala / iStock

אם אתה בוחר בפינוקים תעשייתיים, אין בעיה! אכן, פינוקים אלו מיועדים במיוחד לכלבים והם מותאמים אפריורית בצורה מושלמת. עם זאת, הקפד תמיד להסתכל על הרכב ולבחור פינוקים איכותיים. יש הרבה כאלה על המדפים של חנויות לחיות מחמד. בשר מיובש פופולרי במיוחד בקרב כלבים. היתרון הוא שיש מגוון רחב: אוזני חזיר או טלה, בטן בקר או עצבים, פילה עוף וכו'. יש גם עצמות כרסום או מקלות שתוכננו במיוחד להיגיינת השיניים של הכלב שלך. תמצאו גם נשיכות ירקות או בשר. לבסוף, הפינוקים הקלאסיים בצורת ביסקוויטים קטנים קיימים לכל הטעמים.

ממתקים תוצרת בית

כלב גונב פינוק משולחן
קרדיטים: אלינה רוזנובה / iStock

אם אתה לא חובב פינוקים תעשייתיים, אתה יכול להכין עוגיות ביתיות משלך. ישנם שפע של מתכונים פשוטים ומהירים במיוחד שניתן לשמור זמן מה במקרר או בכלי אטום. כבר הצענו לכם כמה מתכונים לפינוקים לחג ליל כל הקדושים, חג המולד או חג הנרות. היזהר, עם זאת, לא לתת אותם לעתים קרובות מדי לכלבלב שלך, כי פינוקים תוצרת בית הם לעתים קרובות יותר קלוריות מאלה שתוכננו במיוחד עבור כלבים. לבסוף, כשאתם מבשלים את הפינוקים בעצמכם, שימו לב לא להשתמש במרכיבים מזיקים או אפילו רעילים לו…

שוב, בין אם מדובר בפינוקים תעשייתיים או תוצרת בית, מתוקים או מלוחים, הכל בסופו של דבר לא משנה כל עוד הם באיכות טובה ומועילים לבריאות הכלב שלכם. כמובן שגם האחרונים חייבים להעריך אותם!

איך להתמודד עם ההתנהגות הזו?

שמות הכלבים הטרנדיים ביותר בצורת S לשנת 2021